Online RC4 Encryption/RC4 Çözücü!!!

HppyPaar_A

New member
RC4 bir çeşit şifreleme algoritmasıdır buda çözücüsü çok zorlarsanız neler yapar bilemem ama yeni başlayanlar için birebir =)
elbet birilerinin işine yarar =)

RC4 Encryption

DarkCod3r

Key&RC4 Coder
konuyla ilgli gerekli açıklama ve herşeyi verildi:[http://www.hackhell.com/showthread.php?t=359404 konuyu araştır öle ver bidaha

HppyPaar_A

New member
Sen alıntı yapmışsın bende online kırıcı vermişim ne alakası var abicim önce düzgün konuşmayı öğrenin insanlarla sen RC4 algoritmasını alıntılamışsın cw'den =) benimkine bakarsan senin anlattığını uygulayan koddur ikisi arasındaki farkı anlayalım önce kriptoloji karışık iştir bu iki şey arasındaki farkı anlayamadan dalmayın böyle işlere =)

DarkCod3r

Key&RC4 Coder
Sen alıntı yapmışsın bende online kırıcı vermişim ne alakası var abicim önce düzgün konuşmayı öğrenin insanlarla sen RC4 algoritmasını alıntılamışsın cw'den =) benimkine bakarsan senin anlattığını uygulayan koddur ikisi arasındaki farkı anlayalım önce kriptoloji karışık iştir bu iki şey arasındaki farkı anlayamadan dalmayın böyle işlere =)
hoba elinde kanıt varmı bana suçlama yapıosun cw den filan diye benden almadıkları ne malum benim bi konularıma bak öle konuşalım alıntıysa alıntıdır derim altına çekinmem benim anlattığım evet kod al buda açıklama olsun sana anladığın bişe yok okumaşsın konuyu konuşuyon boş boş verdiğim konu RC4 un ASP ye uyarlanmıs halini verdim ben sende siteden vermişsin tek fark bu en alttda şöyle bişey yazıyor

bu kodun gorevide RC4 algoritmasını kullanarak girilen metinleri girilen anahtar degerine gore şifrelemektir. Bu kodu örnegin rc4_olusturucu.asp olarak kaydedit, ASP destekli bir makinede rc4_olusturucu.asp yi calıstırınız.

anladıysan tabi öyle google konu başlığının adını yazıp sen şurdan alıyon filan deme kanıt bul öyle konuş suçlama iftira atma haydi kolay gelsin

HppyPaar_A

New member
kardeşim sen balık tutmayı öğretmişin bende balık vermişim isteyen istediğini alır gereksiz yere ne çirkeflik yapıyosun sen asp'de derleseydin sen hostuna atsaydın verseydin vermemişsin ben verdim neyin tartışmasını yapıyosun anlamadım ki.müdahale etsin şu arkadaşa bi görevli =)

DarkCod3r

Key&RC4 Coder
kardeşim sen balık tutmayı öğretmişin bende balık vermişim isteyen istediğini alır gereksiz yere ne çirkeflik yapıyosun sen asp'de derleseydin sen hostuna atsaydın verseydin vermemişsin ben verdim neyin tartışmasını yapıyosun anlamadım ki.müdahale etsin şu arkadaşa bi görevli =)
söylede bi etsinler ben zati artık bişe demicem anlamıyorsun beni işimize bakalım:durdurun

HTML