online olduğunuz süre kadar kazanın

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
Arkadaşlar internete baglandıgınız süre kadar para kazanabilirsiniz nasılmı cok basit bunu cogunuz biliyorsunuzdur ama bu kadar dürüst calısan ve cok veren bir firma ile daha önce karsılasmamıstım gercekten iyi kazandırıyor cashfiesta siteye üye oluyorsunuz üyelik işlemleri bittikten sonra download bölümüne giriyorsunuz downloadfiestabar var programı download ediyorsunuz sadece 68 kb yalnız bu programı download ederken ve kullanacagız zaman kesinlikle antivirüs programını kapatmanız gerekiyor kesinlikle zararsız bir program antivirüs programları bu programın calısmasına izin vermiyor..Evet programı download yaptık ve sıra kuruluma geldi kurulumu bitirdikten sonra üsttarafa bir banner yerlesecek ve bu bannerde sol kösede oturan sisman bir adam var bu adam hareket ettiyi sürece kazanıyorsunuz yalnız dikkat etmeniz gereken bir olay var bu adam kesinlikle oturmamalı ve reklamların üzerinde yürümemelidir sag alkt köşede saatin yanında bir dolar işareti olacak bu işaret kırmızı olursa yani sisman adam oturur veya reklamın üzerinde yürürse kazanamssınız ama sol kösede sürekli oldugu yerde yürür se dolar işareti yesil olur ve kazanırsınız ha bu nasıl olacak derseniz cok cok basit mausenin okunu sol köşeye getirmeniz yeterli reklamların üzerinde yürüdüyü zamanda sisman admı tutup sol tarafı gösterin kendiliyinden sol köseye gelecektir.
Bu programın diyer bir özelliğide kazancınızı an ve an görebilirsiniz üst tarafa yerlesen bannerde cashfiesta points var burdaki rakamlar hareket ettikçe kazanıyorsunuz 1000=1$ ben günde 10 saat calıstırıyorum ve 3$ kazanıyorum buda ayda 90 dolar eder verdiyi bonuslarla beraber bu 120 - 130 doları buluyor bu nasıl oluyor derseniz her 10 bin oldugunda 4 bin puan bonus veriyor bu da ayrı bir güzellik ben daha önce spedi a ya da üye olmustum ama bu firma süper hepsinden iyi ilk defa bu kadar iyi bir firma ile calısıyorum cok yakında gelen cekimi sitede yayınlayacam....
Bu siteye üye olmak için alttaki linke tıklayabilirsiniz
http://www.cashfiesta.com/

alıntıdır

react

Admin
Süper Moderatör
Hocam alıntı yapmışsın ama adam kendi referini vermiş,
Bizim girişimiz ona katkı yapıyor yani, linki editledim dikkat et,
Bu arada hatırlatan hocuspocus'a tşk :p

uillqimjan

New member
fiesta bar download yapılmıyor dostum siz nasıl indirdiniz bu dosyayı explorer ayarlarıyla oynadım nod32 kurulu onu çalıştırmıyorum ama denede indiremedim ???

hsengun1905

New member
kurduk bakalım... deneyecez...

mytehicaLboy senin points kaç oldu öğrenebilirmiyim... Birde Refferals 0 bende bu ne acaba!!!

neroline

New member
kardeş emeğine sağlık.. kazandığımız paralar nasıl gelecek yani belli bir miktarı aştıktan sonra kendileri mi gönderiyor yoksa bizim bişeyler yapmamız gerekiyor mu? bide ben avastı kullanıyorum ama herhangi bir uyarı vermedi

CaPTaiN_BLacK

New member
asla

sakın denemeyin. emeğiniz boşa gider.. üzülürsünüz sonra.. 2 ay denedim. günde 8 10 saat. vermiyolar para felan. yalan

nitromania

New member
CaPTaiN_BLacK' Alıntı:
sakın denemeyin. emeğiniz boşa gider.. üzülürsünüz sonra.. 2 ay denedim. günde 8 10 saat. vermiyolar para felan. yalan
CaPTaiN_BlacK`in sözlerine ilaveten, anti-vir programlarını da kapatmak hiç de akıllıca gelmiyor..

özellikle :

son günlerde edindiğim deneyimler(!) göz önüne alınacak olursa..

PRotype

Game Spider
Sitenin 3.5 milyon üyesi olsada bana pek mantıklı gelmiyor Myth beni en kısa zamanda MSN de bulsan iyi edersin.

HTML