Online Kullanıcı sayısı hatalımı?

alpgg

New member
Ya son günlerde dikkatimi çeker oldu 4 bin kullanıcı 5 bin kullanıcı online gözüküyo ortalama gece saat 4 te falan bile en az 2000 kullanıcı oluyo ama şimdi gene en yogun saatlerde 4 bin küsür kullanıcı varken 25 dakikada 20 mesaj atılmadımı yani?bana biraz gerçekdışı geliyo bu online kullanıcı sayısı falan

Fyonb

предате&
sömürücü zihniyet oLduktan sonra ...
iyi yine o kadar mesaj atıLmış :durdurun

FaLCoN_TiGeR

∂єѕιgη ву ƒαℓ¢ση
Zaten vbseo kurulduktan sonra forumun online sayısı yükselmeye başlamıştı 4k, 5k falan hackhell.com domaini yasaklandıktan sonra 1k, 2k lara kadar düşmüştü şimdi eski online sayısına dönüyor demek : )

Tunyukuk

New member
:hhsigara Bu kadar çok döküman, program vb olursa indir babam indir başka ne olacakki

by.erce

New member
SömürücüLüğün geneL feLsefesi bu,Ne teşekkür eder nede yorum yazar,indirir çıkar

alicengiz

New member
valla benim de aklımdan geçmedi değil gereçek dışı mı dye düşünmüştüm..ama sömüren çokmuş demekki bu da aklımdan geçmemişti:)

mchasso

New member
biri üye oluyor ve online da oluyor bakıyor aradığı şeye göz gezdiriyor bunlar hep geçici sömürücüde olsa online sayısını yükseltio herkezin konulara yorum yapması beklenılemez bence...sömürücülük diyelim biz buna

senin dedigin mesaj atilma olayi payla$imci uyelerin banlanmasiyla ortaya cikmi$tir.
50 ki$i falan banlandi heralde.

HTML