olsa iyi olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reaper_40

New member
son yazdığım mesajlara verilen cevabı göreceğim bi buton felan olsa çok güzel olur.abonelik var konular için ama ölesine bişey yazıyom bi yere onu da görmek isterim.olursa bu sistem iyi olur

olsada olmasada çok sağolun abiler ablalar..........

mfe41

M|F|E~41
haklısın olsa iyi olur ama bence gerek yok....(genelde msjlar eline sağlık tşkler olduğu için)

genede üstadlar bilir...

mehmetünlü

New member
walla ben sitenin öyle bir durumda çok kasacağını düşünüyorum
hee tabi ki yetkililer sorun olmaz derlerse ben de isterim böyle bir özelliğin olmasını

VoyVoy

FoRuM MüHeNDiSi
arkadaşlar burası hackhell başak sitelere benzemez :) öyle birşey olsa site çok kasar bidolu üye var bence gereksiz

reaper_40

New member
ha çok kasar diyosanız gerek yok o zaman.çoğu forumdan hızlı(içeriğin çok olmasına rağmen) :D

reaper_40

New member
ya benim sıkıntım bi şey yazıyom ve ona yazılan cevabı bulamıyom.foruma da çok giremiyom o yüzden konuyu unutuyom.öyle bi kolaylık olursa diye şeettim.ben kendi mesajlarımı nasıl aratırım.bi de onu sorcaktım

ße YouRSeLF

New member
Bundan Basit Ne Var Nickinin üstüne Tıkla Daha Fazla Msj Bul De Son Yazdığın Bütün Msjlar Ve Ona Yazılan Yorumlar çıksın Karşına...

Iyi Forumlar...=)

Moderatör
Moderatör
KonuLara abone oLabiLirsin forumda mevcut aLtta görmüş oLduğun Resimde konu seçenekLerinden bu konuya abone oL diyeceksin..

daha sonra profiLinden abonelikler kısmından konuyu takip edebiLirsin..

cLosed.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML