OLay yerİ: BUrsa tARİH: 20.08.2006 (anlatmak istiyrm)

aRa_GoN

New member
mrb bnm bi arkasım war adı ...... ikimizide yası 16 ve erkeğiz :) bu ayın 20.NDE adı berre olan bir kızla cıkmaya basladı ama bunda 1 ay önce hep peşindeyidi ve cıkmaya basladılar ilk ve ikinci cok gusel gecti. hayaller kurmuslar kültür parkta gezmek onla pamuk helva yemek onnla ele dolasmak ve cok mutlu olmak ve 3. gün bi aksam sahilde oturuyolar o anki konusamlar:
" cocuk: bak yıldızlar ne gusel.
kız: evt cok gusel
cocuk: sana bişi sormak istorm ama soramıyrm tele yazsam olurmu?
kız: hyr olmaz, ben senden duymak istyrm.
cocuk: tmm ama biras bekle kendime güvenim gelsin
kız: hadi ..... seni bekliyrm
cocuk: tmm , soylyrm ELİNİ TUTABİLİRMİYİM
kız: susar ve tabi neden olmasın der
cocuk: tutar kızın elini
aradan 20 dakika gecer ama hiç konusmazlar en sonunnda cocuk bi kara verir ve
cocuk: bana bakarmısın der berreye ve sacın oksayark SENİ SEVİYRM der..
yine biras bekler kız ve en sonunda kız ağlamaya başlar..
cocuk: neden ağlıyosun ne oldu dr.
kız: biz ayrılmaıyz sen daha ii lerine laiksin der
cocuk: biras durur ve neden der
kız: baskasını seviyrom
cocuk yıkılır ve oda ağlamaya baslar ve kız ağlaya ağlaya ceker gider.
4. gün bunlar ayrılar ve ASIL HİKAEYE BUNDA SNR BASLIYO

ayın 24 ü, COCUK MOTORU İLE 110 KM. HIZZ İLE GİDERKEN ÖNÜNE KAMYON CIKAR VE COK FECİ BİŞEKİLDE VURUR. HASTANEYE KALDIRILAN COCUN YOĞUN BAKIMA ALINIR VE KURTILMASININ ZOR OLDUNU AMA KURTULSA BİLE SAĞ BACAĞININ TUTCAYACIĞNI OLDUĞU SÖLENİR AMA KIZIN BUNDAN HABERİ YOK KAZADAN HABERİ WAR AMA ARADAN 3 GÜN GEÇER VE COCUK HASTANEDEN TABURCU EDİLİR BU GÜN COCUĞU YANIMZDA HAVA ALISN DİYE GEZDİRİRKEN KARSIMIZA KIZ GECER COCUK HEMEN KIZLA KONUSMAK İSTYRM DER VEEE....

COCUK: bak bunlar senin eserin cok gusel dimi der
KIZ : gercekten böle olasını istemezdim der. sana hersyi anltıcaktım ama olmdı der
COCUK : ne anlatabilrsin ki ben sana inanmıyrm der.
KIZ : BEN SENİNLE CIKARKEN BİRİSİNDE HOSLANIYODM AMA ÖLE DİLMİŞ ASILNDA BEN SENİ SEVİYOMUS. SANA AYRILDIMIZ GÜNÜN AKSAMI BUNU SANA SÖLİCEKTİM (4. GÜN) AMA OMADI DER
COCUK: İNAMZ VE CEKER GİDER..
VE NE OLDUYSA BUNLAR BU GÜN CIKMAYA BAŞALR VE SONUNU BİLNMEZ BİR MUTLULUĞA GİDERLER :):):)

YAZAN : SAKAT COCUK
BEN SAKAT KALDIM AMA GERCEKTEN SUAN COK UTLIYIM ONU COK SEVİYORM SİZE BİŞİ SÖLİYİM AŞK HERSEYİ AFFEDER SAKATLIĞI BİLEEE

ALINTII...

HTML