Okuyunuz...

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
Arkadaşlar ben antony costa' nın kardeşiyim ve kendi adıma konuşuyorum bana telefon alınacak önümde bir sürü seçenek var ama hiçbirini seçemiyorum.Aşağıdaki telefonlardan hangisini alayım bir tavsiye verin.)

SAMSUNG E250
BENQ SIEMENS CL71
LG KG290
MOTOROLA SLVR L9
MOTOROLA V3
NOKIA 5200
NOKIA 6230i
SAMSUNG E200
SAMSUNG D520
SONY ERICSSON T250i
SONY ERICSSON W200i
SONY ERICSSON K310i
SONY ERICSSON Z550i
SONY ERICSSON K510i
BENQ SIEMENS EL71
BENQ SIEMENS E61

bu telefonlardan hangisini alayım bide yazdığınız telefonu niçin alıyım bunu yazarsanız sevinrim.):victory:victory:victory

ferdionat

New member
böyle sual olurmu. 2-3 tane seçenek versen hadi tamam.. senin seçemediğin telefonlari kimse seçemez senin yerine..

ganstream

New member
Bence 6230 i cok kullanışlı bı telefon ve 2005 yılında avrupanın en ıyı telefonu secıldı tavsıye ederım ben kullandım ama bi de sunu soylemek ısterım ben su anda nokia 1112 kullanıyorum eger evınde digital kameran digital fotograf makınen ve mp3 playerın varsa boyle telefonlara o kadar parayı vermek cok saçma geliyo bana ve şunu da düşün bana telefon alınacak diyosun sanırım daha küçüksün ve buyuk bı ıhtımalle ögrencisin neden ailene yük olasın kı belki o para başka bişilere harcanıcak sana dair.Çok konustum ama...... Kusura bakma

zafo_ydo

New member
ben 10 senedir ericsson abin18 kullanıyom çok memnum walla.sanada tavsiye ederim. ama bi çanta alırsın bide sırtında tasımak için:)

canihayat

New member
ne yapacan samsungu kardeş al nokianin telefonundan birini çekim gücü az samsungun bende var ordan biliyorum

HTML