Okul dondurma

ServerErr0r

uid=0(root)
Okulu dondurman için bir gerekçe istiyorlar.Ya sağlık sorunları,bunun için sağlam bir rapor götürmen gerek,ya da fakirlik belgesi...
Öğrenci işlerine başvurursan tüm bilgileri alırsın

Fuat

New member
Okul dondurmak için hangi üniversitedeysen o okulun yönetmeliğini iyi bilmen gerekiyor ufak bazı değişiklikler oluyor okuldan okula.Ayrıca bildiğim kadarıyla 1 dönem veya 2 dönem birden uzatabilirsin en fazla.1 yıl yani.Uzatmak için de geçerli bir sebebin ve harç ücretini yatırmış olman gerekiyor.Eğer 1 dönem uzatacaksan 1 dönemlik,2 dönem birden uzatacaksan 1+1 şeklinde parayı yatırmış olman gerekiyor.Ve dönem başında yapabilirsin bunu.

jessica

New member
Sağlık nedeniyle bu 2. dönem i dondurucam özel ün. vzelere girdim snra gtmedm dondurursam verdiğim parayı o zmana kdr olan yatrdğm parayı tekrarmı yatırmam gerekiyor? Ayrıca seneye yani 2.sınıf 1. dönem ve 2. dönem nasıl derslere gricem ???

Fuat

New member
geçmiş olduğu dönemi donduramıyorsun galiba.Yani önümüzdeki dönemi dondurabilme imkanın var sanıyorum.Sağlık nedeni ile geçmiş dönemler için rapor alabilirsin.

ServerErr0r

uid=0(root)
Sağlık nedeniyle bu 2. dönem i dondurucam özel ün. vzelere girdim snra gtmedm dondurursam verdiğim parayı o zmana kdr olan yatrdğm parayı tekrarmı yatırmam gerekiyor? Ayrıca seneye yani 2.sınıf 1. dönem ve 2. dönem nasıl derslere gricem ???

Şimdi yapamazsın ki
hem zaten dönem bitti sayılır

jessica

New member
nasıl yani ya geniş bi bilgi verebilirmisin? dondurdum diyelim seneye nasıl derslere grcem para nasl olucak?

Fuat

New member
Bu dönemi donduramazsın vizelere giripte gitmediğin zamanı.Ancak önümüzdeki sene başı güz ve bahar dönemlerinden ya birini ya da her ikisini dondurabilirsin.Atıyorum harç 200 tl her dönem için.Dondurmak içinde 1.dönem için 200 ikinci dönem için 200 tl veriyorsun okula.Donmuş sene yada dönem sonrası normal okula devam ediyorsun kaldıgın yerden.

jessica

New member
harç yok aylık 3.750 flan veriosun ben finallere grmedm vzeler btti 1 ay okla gtmedm ama o zmana kadr ytrdğm para donarsa tekrarmı yatırılıcak ???

Fuat

New member
Ya sen anlamak istemiyorsun ya da bu iki kişi sana anlatamıyor.Geçen ayları donduramıyorsun normalde.Ancak gelecek dönemi dondurabilirsin.

Fuat

New member
Dondurulan dönem ya da kaç ay'sa artık devam ettiğinde oradan başlayacaksın.ve kaç ay dondurduysan o kadar parayı yatıracaksın önceden.

HTML