Okul Şifresi

hudup1904

New member
arkadaşlar bir elemanın okul nosu varad şifresi lazım banada derlserle alakalı nasıl bulabilrm ya da nasıl kırabilrm

blackblut

New member
benim bildiğim bütün şifreler okulda yetkililerde

yetkililer ya müdür yada müdür yardımcıları

onların bilgisayarında wardır bizim okulda öleydi

snıper

New member
ya şöle olanaksız şeylerle kafamızı yormayın ya saçma şeyler bunlar hacker'lar için bi sorun olmas tabi ama uraşma yani..

canlıefe

New member
öğrencinin notlarına ulaşmaksa meseleniz, öğrencinin tc numarası ve okul numarasını bilmeniz yeterlidir. şifre olarak okul numarası girmelisiniz :)))

DarkCod3r

Key&RC4 Coder
olmaz yapamsın sitenin anca domain i alacakısn öle olur başka türlü alamazsın yetkilileri werilir o şifre sadece okuldaki

stern07

New member
bu nasıl şey yaaa..
öğretmenin notlarını değiştirmek istiyorsun..bunu birde söylüyorsun..
yaptığın yanlışkardeş..

daha başka şeylerin şifrelerini kırmaya çalış..

qweqqq

New member
Bİde Bu Sİtede Hocaalar Var Ha Dİkkat Ette Senİn Gİrmek İstedİİn Dersİn Hocasi Çikmasin KulaĞinda Hackhell E Asar Vala :)

ffheart

New member
gafani girarim haaa yuru get de get la sifre giracana ders calis zati gecen dersden yafuuu simdinin gencleri de cog belese yatiyo yafu bak bakale bide gelmis okulun dersin sifreyi kir notu deistreceemis al sana bi gaya nerene dayarsan daya... gobel

drmcrop

New member
o şifre sadece veliye verilir git cocugun velisine sor.Ayrıca şifre ile sadece notları devamsızlıkları vs görebilirsin baska bişi göremezsin...
yada yapamassın yapabilmek için her hocanın ayrı ayrı şifresini bilmen lazım...

FeryaL

~ÖğretmeN~
hahhaha hele bi söyle bakalım ahngi siteye girmek istyrsun hangi notunu değiştirmek istyrsun hadi bakim deli kanlı ol sole şimdi :goz:

adajyo

New member
bak arkadaş ben senin derdinin dermanını biliyorum çünkü bu aralar benim de kafamda böyle gereksiz bi macera var .genellikle öğretmenler notları okulun bilgisayarında girirler öyle değil mi?senin de yapacağın bi key....er yerleştirmek işte bu kadar

baypoyraz

New member
:saskinbir öğretmen olarak seni kınıyorum şifre kırmayla uğraşacağına derslerine çalışsan daha az zamanını alır bilsem de yardım etmem şahsen

HTML