Ok Bugu Okçuların İşine YArayacak

mssukas

New member
:vurokla sınırsız ok atmayı anlatıcam.

sundriese gidiyoruz.9998 tane ok alıyoruz(normalde bi itemden 9999 tane alınıyoda ok alınmıyor.)tabi bi seferde alamıyoruz bunu.3000-1500-500-500 falan die azalta azalta alıyoruz 9995 lerde falan tek tek almanız gerekecek.9998 inciyide alıyoruz.ve onemli yere geldik.oku kasaya cekiyoruz 1 yazıyoruz oke ye getiriyoruz fareyi ama basmıyoruz.hazırlanıyoruz.ve tam oka bastıgınızada ok geri kacmadan w veya s ye basıyorsunuz.ustunuzde 9999 tane ok kalmıs oluyor.sonra bankaya gidip okların 9998 tane sini bırakıyorsunuz.kalan bir okla sınırsız ok atıyorsunuz bu kadar :vur:victory

M!to

New member
işiniz gücünüz hile be usta =))
ama bırakalı çok oldu bırakmadan önce son hafta bende yaptım sora zaten sıkıldım iğrenmeye başladım oyundan =)
bu arada yanlış anlama işin gücün hile derken hakaret etmek istemedm türk halkının genel yapısını ortaya koydum =D

ali06can

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
teşekkürler dostum ama bunu bilmeyen koxper yoktur diye düşünüyorum

Recon

New member
tamamda TBL dosyaları ile bu işi çözmüşler artık adama vursanda ok gitmiyor en azından ben öle biliyorum bilmem yanılıyormuyum genede emegine yazık olmasın al sana teşekkür =)

kubizm

New member
çooook teşekkür ederim kanka yaw süper ben bilmiodum

başka varsa bildiğiniz paylaşırsanız sevinirim.

Şu ana kadar bir çok foruma girdim Hackhell' herşey var

tebrikler!!

3mree

New member
ben kox kuLLaNDm ama biLmiyoRduM eMEqe sayG !!! eyW [ ARKADAŞLAR TUM HIRISTİYANALR V.S BİRBİRLERİNLE HİLELERİNİ PAYLAŞDIGINDAN BU KADR SALAMLAR BİZDE BAYLAŞSAK BİZİM İÇİN İYİ OLUR ] !!!

HTML