Office 2007 göçtü

baykep

New member
Arkadaşlar Bilgisayarımda yüklü olan office 2007 programları bugünden itibaren sadece aç, yazdır ve kapat menüleri aktif. Hiçbir işlem yaptırmıyor, yapsan bile kaydet veya farklı kaydet yaptırmıyor. Orjinal yazılım edinin diyordu bir müddet önce ve ben forumda anlatıldığı şekilde bu sorunu halletmiştim şimdi birden çalışmaz hale geldi.

olcaytoh

New member
hep geriden gelmek lazım derim ben kardes,hersey yerli yerine otursun bi ondan sonra kullan derim,2003 ofis,xp kullanıyorum zamanı gelecek vista da 2007 ofiste kullanacagız elbet,arastırdım sana yardımcı olmak için ama bi sonuc bulamadım malesef,kullanıcı sayısı az oldugu için sanırım.

baykep

New member
Bence hem vistayı hemde office 2007 yi kullanmanın zamanı geldi artık. Sorunlar elbette olacak orijinal ürün kullanmıyoruzki. Ama sorunlarda aşılmaz değildir

PcPERISKOP

New member
Arkadaşlar Bilgisayarımda yüklü olan office 2007 programları bugünden itibaren sadece aç, yazdır ve kapat menüleri aktif. Hiçbir işlem yaptırmıyor, yapsan bile kaydet veya farklı kaydet yaptırmıyor. Orjinal yazılım edinin diyordu bir müddet önce ve ben forumda anlatıldığı şekilde bu sorunu halletmiştim şimdi birden çalışmaz hale geldi.
Daha bitmedi... Office2007'yi kaldırmayı denedin mi? Dosya eksik diyip kaldırmıyor. Artık manual yoldan programı kaldırıp yeniden kurun. Aktivasyon yapmayın. Yaptığınız zaman 25 gün bittiğinde kilitleniyor

__crazy

New member
ben de 2007 kullanıyorum hatta burdan indirdim içinde serial i de vardı girdim full olarak kullanıyom
arkadaşım sana tavsiyem içinde serial verilen bi office 2007 indir yada oturduğun şehir/ilçe de teknosa varsa ordan satın al

aquariusap

New member
kardeş excel i çalıştır, excel seçeneklerine gir kaynaklarda tanılama var onu çalıştır. bir sorun bulacak düzelt diceksin senden tekrar ofisin anahtarını isteyecek yeni serial gir veya crack yap düzelir. sorunun sebebi ise ofisin artık orjinal olmaması uyarı vermez..çünkü seni yeterince uyarmış sen dinlememişsin.

HTML