Office 2007 aktive sorunu

encounter

New member
....................................................................................................................................................................

encounter

New member
.......................................................................................................................................................................

wulpe74

New member
Ms.Offİce 2007 Aktİvasyonu ..!

İlgilenenler bu işlemi sırası ile uygulasın
1.Office 2007 yi ilk serial ile kurun diğerleri çalışmıyor
2.Kurulum bitince hiçbir office dosyası açmadan sırası ile şu adımları izleyin.
Program files, common files, microsoft shared, office 12, office setup controller, proof en dosyasını açın ve proof dosyasını notepad olarak açın
3.Açılan dökümanın sonundaki Alwaysİnstaled ibaresini Newerİnstaled olarak değiştirin ve bilgisayarınızı restartlayın

Alıntıdır

sesa

New member
arkadaşlar proof dosyasını masaüstüne kopyalayın değiştirme işlemini masaüstündekine yapın daha sonra diğeriyle yer değiştirin.

encounter

New member
.....................................................................................................................................................................................

enesemin

New member
merhaba

orchun kardeşim ( Aynı sorun bendede vardı...Fakat bi key-gen programıyla olayı hallettim...Özel mesajla bana ulaş...) diyorsun burası bir paylaşım sitesi ise neden paylaşım yapmıyorsun anlamadım madem böyyle bir cözüm buldun bunu herkezle paylaşmalısın teşekkürler....

deserteagle

New member
valla aynı dertten bende müzdaripim çözen varsa yayınlarsa çok iii olacak
unutmayalım bilgi paylaştıkca anlam kazanır

HTML