objektif ve eşitlikçi site yöneticileri istiyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akhyls

New member
siteye yeni kayıt yaptırdım.kayıt yapma sebebim tamamen system of a down şarkı sözülerinin altına sitede bulunan üye arkadaşlarımızın yaptığı yorumlardır.arkadaşların son derece taraflı bakış açılarına rağmen konu silinmemiş olup daha farklı bi bakışla yaklaşan benim mesajımın üzerine tartışma istemiyoruz gerekçesiyle konu kilitlenmiştir. sorarım size arkadaşların yaptığı tartışma olmuyo da benim mesajım mı oluyo..eğer site ve yöneticileri olarak sadece belirli bi duruş taşıyor aynı ideolojiye inanıyor ve bunun yanında da aynı ideolojiyi paylaştığınız bir takım şahsiyetlere hitap ediyorsanız size tavsiyem duruşunuzu belli edecek şekilde bi açıklama yapmanızdır. hem böylece benim gibi zararlı ayrık otlarından kurtulmuş olursunuz.. subjektif bakış açınızdan dolayı sizi kınıyor ve terbiyeli kişiliğim nedeniyle saygılarımı sunuyorum...

faith37

New member
konu hakkında bi bilgim yok ama çok güzel ifade etmişsin.ben de sana saygılarımı sunuyorum

X

O şimdi Asker
R€B€L' Alıntı:
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=55654&page=2&highlight=system
konunun zaten kapanması gerekiyomuş kapanmış sen yorum yazmasanda kapancakmış.
ben kendi forumumuzda kendimize küfür eden grubun hic bişeyini istemem
arkadaşlarda gerekeni yapmışlar
tamamen bu objektifliktir
biz türküz ve kendimizi aşalayıcı şeylere izin wermeyiz
bunuda dünyanın heryerindeki insanlar böyle yapar
DENİLDİĞİ gibi konunun seninle hiç bir alakası yok üstad

ama kapatılmasaymış tartışma çıkacağı aşikarmış...

bu arada insanlar tam manasıyla objektif olamazlar o zaman fikir üretmenin ve düşünmenin anlamı kalmaz sana ters gelenleri doğrularınla düzeltmeye çalışmalısın ama hata yaptığını anlarsan sen doğrulmalısın.... neden objektif olalım ki ters bişey varsa ?

Türklere bi hakaret içeriyorsa buna izin verilez
Sana bi hakaret varsa bunada izin verilez..
bizim doğrularımız bunlardır
bu objektiflikse evet objektifız değilse değiliz :)
biz biz olalım yeter..

eğlenmek için burdayız sorunları bi kenara bırakın takmayın böyle şeyleri :hhman:

deadman

New member
--ya ben anlamıyorum sizi ve türevlerinizi.. neden müziğe siyaset karıştırma ihtiyacı hissediyosunuz. adamlar çatır çatır metal yapıyo. anlamayan dinlemez. hem o çok sevdiğiniz politikacılık oyunu var ya biraz da ben bahsediym.. hiç birinizin yapıldığına inanmadığı o ermeni soykırımı babalar gibi yapılmıştır. biraz tarih bilgisi olan herkes bunu bilir. system of a down grubu ermeni çocukları olarak öfkelerinde son derece haklıdır.. sizin gibi kör ve şoven adamlar bunu göremese de gerçek budur..şimdi beni forumdan atın.. hatta mailimi hackleyin hatta gelin dava açın. isterseniz taksim meydanında sallandırın. sırf bunu söylemek için kayıt oldum foruma.. hepiniz körsünüz. sadece anlatılana inanan kuklalarsınız...o beğenmediğiniz adamları dinleyin de azcık gözünüz açılsın....----

yukarıdaki cümleler sana ait. senin amacın zaten tartışma yaratmakmış gibi hissettim bi an. oldukça hassas olan bi konuda mesaj yazıyorsan gelecek tepkileride olağan karşılaman gerekir. bende SOAD tüm albümleri mevcut bir çoğunuda severek dinlerim..ama yerinde olsaydım attack yerine spiders toxicity vb şarkı sözlerini koyardım..

SOAD ermeni soykırımını savunan ve bu konuyla ilgili örgütlere açık bir şekilde maddi manevi desteğini veren bi grup. yani müziğe siyaseti karıştıran onlar.buradaki insanların tepki göstermesi de normal haliyle.. heleki son olaylardan sonra sağ sol farketmeksizin vatanını seven ve bütünlüğünü savunan büyük bir kitlenin duyguları kabarmış durumdayken..

SOAD yapılan bir röportajda Türkiyeye gelmek istediklerini ama tırstıklarını söylemişlerdi :)

tarihten bahsetmişsin; bende küçük bir not ekleyim ; ermeni olayları dış güçlerin kışkırtması sonucunda aynı köyde yaşayan ermeni vatandaşların bir gece yanyana oturdukları 7 müslüman aileyi katletmeleriyle başlamıştır.

son olarak, bunları yazmaktaki amacım tartışma yartamak değil, çünkü bu tartışmadan bir sonuç çıkmaz. o yüzden 2.kez -cevap niteliğinde olsa bile- msj yazmayacağım. saygılar

iSpiK

Kadim Dost
gelmesin ler zaten bana Atalarıma küfreden adamların ne işi war..

akhyls

New member
arkadaşlar hiç bi şekilde tartışma çıkarmak için girmedim siteye. öyle bi çabam yoktur olamaz.ama müzik varsa şayet ortada bitakım şeylerin aşılması gerekir diye düşünüyorum ben. olaylar bi çok bakış açısıyla değerlendirilebilir ve farklı yorumlar yapılabilir. tarih böyle bişeydir. system gerçekten güzel müzik yapan bi gruptur büyük bi kesim için. ve tarih sayfasında yer aldıkları durum bunu örtmemelidir. ülkemizin birçok bölgesinde yunanlılar ve diğer bi çok millet için sarfedilmiş kötü sözler hakaret içerikli konuşmalar yurdum insanının günlük konuşmalarına kadar girmiştir. bu vaziyette onları da sorgulamak gerekir. müzik bunların karışmaması gereken bir ortam.herkes dinleyip dinlememekte özgür elbetteki. ama eğer burası gerçekten eşit bir site ve eşit bir forum ortamıysa müzik yapan insanların şarkı sözleri olan forumu kilitlemek yerine tartışma çıkarabilecek entry leri silmek daha doğru bi davranış olur diye düşünüyorum.taktir sizin tabi. sadece görüş belirtiyorum.eğer yanlış bişey söylüyosam site yöneticilerinden ricamdır üyeliğimi iptal edip mesajlarımı silsinler .tabi gerçekten yanlış bişey söylüyorsam..saygılar..

Logan

WOLVERINE
yaw SOAD'ın ....eğer adamların müziğini seviyorsan dinle kardeşim...ama herkes sevmek zorunda değil üstelik adamların yapmış olduğu bir olay halihazırda elimizde bulunmakta eğer onlar siyaseti müziğe karıştırıyorsa vatanını seven türk evlatları olarak onlara olan haklı tepkimizi göstermekte bizim en doğal hakkımız.... burada müziğe birşeyler karıştıran SOAD'ın kendisidir biz değiliz...
onun için tekrarlıyorum SOAD'ın .....

akhyls

New member
bakın isteyen dinler isteyen dinlemez.mantık çerçevesinde düşündüğünde yazmak isteyen yazar abi şarkı sözlerini. isteyen de gelir bayıla bayıla okur. he soad ı sevmiyormusun. girmezsin abi o başlığa olur biter..neden girip yorum yapma ihtiyacı hissediyosunuz ki kendinizde.. bırakın okuyan okusun..nedir yani..bırakın bunları yaw. müzik değil mi forumun adı. müzik konuşun o zaman. he dersin ki yok abi bu adamlar müzik yapmayı bilmiyo. falanca grup daha iyi. bende gayet sakin öyledir de ben şunu daha çok seviyorum. böyle gider. ne manası var müzik forumunda adamların ermeniliğini türklüğünü kurcalamaya. açarsınız siyaset forumuna soad die bi başlık yerden yere vurursunuz. her şeyi yerinde yapmak lazım.

iSpiK

Kadim Dost
forumda hersey serbest dıye atalarıma bıze kufür eden bi grubuda barındamayız.. sarkı sözleri google dada war heryerde war...

akhyls

New member
gogle a girdiğinde bu site de görünüyo.. barındırmayın arkadaşım. bu da yine en başta belirttiğim ideoloji mevzuna girer. kendi seçiminiz. siteye girişte belirtin o zaman yeterince milliyetçi olmayanlar buraya uğramasın diye..

iSpiK

Kadim Dost
ya bu baslıkta bile sorun cıkıo bizim yaptıgımız milliyetcilik yada ırkcılık diildir forumda sorun cıkmasını istemiyoruz bu kadar basit..

akhyls

New member
herneyse.... dediğim gibi derdim tartışma yaratmak değil.. üyeliğimi iptal ediyorum ve hepinize saygılar sunuyorum...

iSpiK

Kadim Dost
bizden sana saygılar.. bu yoneticiler arasında alınmıs bi karar diildir.. soad ile ilgili baslıklara baktık we her baslıkta tartısma cıkınca böle bi uygulama oldu... benım sahsi görüsüm o adamlar 5 para etmez heryÖnden o da ayRı.. hosuma giden bi uygulama oldu yanı ama kimse sahsi davranmadı yanı bunuda bil..

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
tabi vatan millete küfrettirmemek siayaet oldu,ideolojik mesele oldu ne zamandan beri :mad:

neyse arkadaşlar gerekli cevap verilmiş konu kapatılırsa ileride tartışmalara yol açmaz diye düşünüyorum

chuckies

_-€X-_
Konunun esas muhattabı benim sanırım geç kaldım ama kusura bakmayın arkadaşlar.Neyse konumuza dönelim

1.si siz arama butonunu kullanmadan şarkı sözü verdiniz konunuzun kapanmasındaki öncelikli neden budur.Verilen konunun üzerine vermeniz gerekiyordu.
2.Tartışma havası yavaş yavaş oluşmaya başlamıştı.Bu havayı soluduğum anda kapama gereği dudyum yanlış yaptığımı sanmıyorum.Eşitlik esastır.
3.sü grubun şarkı sözleri hakkında araştırmamı devam ettirmekteyim.Tutarsız çelişkili sözleri var.Kesin Türk milletine küfür edildiği kanısına varırsam, kesinlikle forumdan silinecektir sözleri ve verilmesi yasaklanacaktır.
4.Kanaatımca konu anlaşılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML