Obama'yı bilen kahin

kill_joy

New member
ABD'ye yapılan 11Eylül terör saldırısını önceden bilen Bulgar kahin Vanga Amerika'ya yönelik şu kehanetlerde bulunmuş. “ABD'nin 44’üncü başkanı (Yani George Bush’tan sonraki başkan) siyah olacak. Bu Amerika’nın göreceği son lider olacak. Çünkü siyahi liderin göreve gelmesinden kısa bir süre sonra ülke büyük bir ekonomik krize girecek.
Kuzey ve güney eyaletler arasında anlaşmazlık olacak .Endonezya karışacak.Bunlar
3.Dünya savaşını tetikleyecek.
Ve dahası.
2008 - 4 ülkenin 4 devlet başkanına suikast girişiminde bulunulacak. Bu 3. Dünya Savaşı'nın başlama sebeplerinden biri olacak.

2010 - 3. Dünya Savaşı Kasım 2010'da başlayacak ve 2014'e kadar sürecek.

2011 - Radyoaktif dalgaların yoğunlaşması nedeniyle hayvan ve bitkiler yok olma noktasına gelecek. Müslüman ülkeler kimyasal savaşla Avrupalıları yok edecek.

2014 - İnsanlığın yarısı kanserle boğuşacak.

2016 -Avrupa'nın nüfusu azalacak

2018 - Dünyanın yeni hakimi Çin olacak. Çin ekonomik olarak güçlenecek.

2043 - Müslüman bir devlet yeniden Avrupa'nın tek hükümdarı olacak.

2046 - Tedavi edilmeyecek organ kalmayacak. Hastalıklı organın yerine yenisi yapılacak.

2076 - Bütün dünyada "sınıfsız" komünizm sistemi yerleşecek.

2088 - Bütün hastalıklar bir kaç saniyede tedavi edilecek.

2097 - Çabuk yaşlanmanın önüne geçilecek.

2167 - Yeni bir din doğacak

2304 - Ay'ın sırrı, gizemi çözülecek.

3797 - End of the world - Dünyanın sonu... Başka bir gezegende insan yapımı yeni bir hayat başlayacak.
Valla ben kehanetlere filan inanmam ama paylaşmak istedim.

beyrek

New member
payalaştığın için teşekkürler emeğine sağlık
benden bunların saçma olduğuna inanıyorum

KurdanKoL

Pesimist Kötü Adam
:D bence savaş olmasın dünyanın hakimi çinde olmasın kalanı kulaga hoıs qeliyo birde din olmasın zaten olamazda

taslak15

New member
ii obamanın başkan olacağını bildi bravoooo nie inanıyolar anlamıyom zaten iki aday var %50 başkan olcak zaten

cabartay

New member
"2043 - Müslüman bir devlet yeniden Avrupa'nın tek hükümdarı olacak. "

Biz görür müyüz acep?

HTML