O olsaydın ne yapardın?

cantanem

New member
arkadaşlar oyun çok basit alttaki kişiye birini sölicez ve o olsaydın ne yapardın die bi soru sorcazz cevabı verende aynı sekilde bi soru sorcak hadi başlıyalım

İbrahim Tatlıses olsaydın ne yapardın?

Dj_OKyaNUS

New member
ulemmmmmm ne yapmazdımki dünyanın bütün zevklerini tadar yan gelip yatardım :D

alttaki (çikita muz Ajdar) olsan ne yapardın ?

KıRmızıKız

Kayıp üLkenin Prensesi
kendim olduğum için aklıma gelen her şeyi yapıyorum...:goz:
altta ki tarkan olsaydın ne yapardın...(hiçte sevmem):p

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
insanları katletmkten vazgecer
emeklılıgımı isterdim

alttaki sen sofor olsan ne yapardın

ikRa

Banned
bush olsaydım kan emmeyi birakıi eyüp camiine gider tövbe eder ilk cuma namazına gider affedilmek için yalvarırdım :)
alttaki sen son gününü yaşayan amanız bi hasta olsan napardın?

mineleus

New member
sitede adam birakmazdım bütün erkekleri banlardım bir kac tane bırakırdım tabii onları da iyi secerdim hiç tık olmayanlardan sonra kızlarla kardes kardes gecinirdik bayağı güzel bişey aslında mod olsam mı ne yapsam :) :)
altta ki sevgilinin bir fa...se olduğunu öğrendin ve senle cıkarkende seni aldattığını biliyosun fa..se nin tanıdığın da çok güzel kızlar var fa....se ye 10 basar cinsten ama senin aklın fa..se de ve seni dayanamayacak arayacak biliyosun baska bir sevgili bulmussun da fa..se yi unutmuyosun ne yapardın telefon calsa ve karsında fa....se

alish

вυяαq αℓι&#1
mineleus' Alıntı:
sitede adam birakmazdım bütün erkekleri banlardım bir kac tane bırakırdım tabii onları da iyi secerdim hiç tık olmayanlardan sonra kızlarla kardes kardes gecinirdik bayağı güzel bişey aslında mod olsam mı ne yapsam :) :)

altta ki sevgilinin bir fa...se olduğunu öğrendin ve senle cıkarkende seni aldattığını biliyosun fa..se nin tanıdığın da çok güzel kızlar var fa....se ye 10 basar cinsten ama senin aklın fa..se de ve seni dayanamayacak arayacak biliyosun baska bir sevgili bulmussun da fa..se yi unutmuyosun ne yapardın telefon calsa ve karsında fa....se
Bu Ne Biçim Bi Soru Yaa :)Bishey AnLamadım . Dostum Sen Git Erotik FiLm Senaryosu Yaz BaşarıLı OLacağına İnanıyorum :D Neyse Bu Soruya Cevap Vermiyorum(Veremiyorum)

ALttaki Sen Issız Bir Adada Mahsur KaLan Birinin Yerinde OLsaydın Ne Yapardın?

mineleus

New member
herkes diyo ya bana sende umut var diye ama yine de cesaret edemiyorum alish ya istersen beraber girelim film işine pek ilginc fikirler cıkar senden eminim

ıssız bir adada olsam ne mi yapardım adadan kurtulmaya bakardım:) :) :)

HTML