O mahluk utanmadan konuşuyor

maki1907

New member
Aysun Kayacı'ya AKP'den sert yanıt
AKP'li Katmerci: "O mahluk utanmadan konuşuyor"

Aysun Kayacı'nın "AKP iktidarı ayaktakımı" sözlerine yanıt AKP İzmir Milletvekili İsmail Katmerci'den sert yanıt geldi.

Katmerci'nin isim vermeden, "Perşembe akşamı NTV'de bir program vardı. Dört tane kadının, hanımın yaptığı program. Orada bir tane hanım oturuyor. Herkes normal giyim kuşamıyla oturuyor. Bir tane de manken ya da şarkıcı olabilir, öyle bir hanım oturuyor. Diğerleri konuşuyor, kameralar boyuna onu gösteriyor. Ne yapıyor bu kadın diye bakıyordum, dikkatimi çekmişti. Üstünü, başını gösteriyorlar. Sağdan, soldan gösteriyorlar. Kadın susuyor. Sonra baktım o kadın başladı konuşmaya. Kadın diyorum, mahluk diyorum. Hepiniz gördünüz seyrettiniz. Basın mensupları da biliyorlar. Ne diyor kadın; `Ayak takımının iktidara getirdiği AKP' diye bahsediyor utanmadan" diye konuştu.

Katmerci sözlerini şöyle sürdürdü:

"Devam ediyor utanmadan o kadın. `Benim oyumla dağdaki çobanın oyu bir mi dir?' diyor. O söyleyebilir. Yakışır da o kadına. Bize bu şekilde bakmaya çalışıyorlar. Televizyonlardan bunu empoze etmeye çalışıyorlar. Böylece bize oy veren halkımıza hakaret ediyorlar. Bize hakaret ediyorlar. Bunları lanetlemiyor musunuz? Ben hepsini lanetlemiyorum. Bunların yürekleri varsa bilimsel konuşmak diyorlar bazen koca koca profesörler. Neresi bilimsel? Gelin bilimsel konuşalım. Alın bizi de yanınıza beraber tartışalım. Bunun için ne yapmamız lazım? Birbirimize daha çok kenetlenmemiz lazım. Parti içinde birlik ve beraberliğimizi güçlendirecek şekilde hepimizin hareket etmesi lazım. Yok öyle dedi, böyle dedi, dün şu oldu sözlerini parti içinde sarfetmememiz lazım."

Haberturk

VAVRULU

Banned
Böyle adice bi suçlama olur mu ? Bre yobaz sen kimin vekilisin ? Sen nasıl bi Milletin vekilisinki bu şekilde konuşuyorsun ?
"Onun ne işler çevirdiğini herkes biliyor" demiş..
Karşısındada sıkmabaşlar alkışlıyor.
Niyeti açık "Mankense Oros.... Kapalıysa namuslu" öylemi ?

HTML