o kazancak emin olun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nisa94

New member
arkadaşlar bidaki seçimlerde bende oy kullancam we werceğim isimde çoook açık bi şekilde ortada AKP ya ben anlamıyom adam bu ülkede yaşıyo yediğide yemediğide önünde ama gidip başka bi partiye weriyo.Kardeşim hani akıllıydınız hani gözünüzdan bişe kaçmazdı işte kaçıyo haberiniz yok bikere allah sorar nasıl bu adamın yaptığında memnun olmazsın abi ya cumhuriyet kurulduğundan beri böyle hükümet gördümü adamlar 10 senedir 20 senedir yapılmayanı 3 senede yaptı.siz hani çok akıllıydınız hani herşeyi görüyordunuz allah size bunu sorar herkez yok hükümet böyle yok hükümet şöyle ya abi hükümetin yaptığı tek kötülük ne biliyonuzmu bu anlayışsız insanlara iyi olmak işte bu hükümetin yaptığı en büyük yanlış adam geliyo mitin yapıyo herkes AKP diye bağırıyo iş oy wermeye gelince herkes oy werecek parti yok diyo bu nasıl bi zihniyet arkadaşlar.Şu hani kendini bişe sanan ....... lar warya onlarda ağızlarının payını alacaklar.cumhur başkanlığı seçimde seçilecek olan kişinin Abdullah gül olacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.Eğer başörtüyü sorun edeceklerse onlara Mustafa Kemal Atatürkü hatırlatırım latife hanım köşkün bahçesin başörtülüydü hem bizim başörtü örtmekten daha normal ne olabilirki biz müslümanız başörtü islamın gerektirdiği bişe deilmi.abdullah gül kazanacak!!!Çünkü iyiler her zaman kazanır!!!!!!!:clap :clap :clap :clap

Börteçine9

New member
Kimse akp nin kaşına gözüne kurban değil.
ALLAH ın izniyle bi dahaki seçimlerde karşımızda ''biz müslümanız.bizim hiç cumhurbaşkanımız olmadı'' tarzından açıklama yapan emrah türü tayyipcikler görmeyeceğiz!!!

WiTaMiN

Pskolojisi Bozuk
şu akp yi beğenmeyenlere oy vermek lazım siyasete atıldıklarında. akp den daha iyi yoneteceklerine inanıyorum eje eje eje :)

ChaMuR

Altın Üye
şimdi ben konu kapayınca taraflı oluyorum..
arkadaşım bak bu görüşünü yazabileceğin onlarca başlık var forumda..
şimdi herkes diğer seçimde atacağı oy için bi başlık açarsa nolur bu forum..
kapadım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML