O değil de...

sacredman8

New member
Arkadaşlar bu siteyi baya uzun zamandır biliyorum ve bir zamanlar her gün girmeden edemediğim, saatlerce takılmadan edemediğim sitelerden birisiydi.
Öyle ki hatırladığım kadarıyla 2004 ya da yalan olmasın 2005 senesinden beri kullanıyorum bu siteyi. Bu aralarda baya ara vermişliklerim de oldu lakin bu gün bir antivirüs programını ararken yeniden girme ihtiyacı hissettim.
O zamanlar sitenin adı hackhell.com du ama sanırım sebebi nedir bilinmez sitenin adı değişmiş... Her neyse o zamanlar sitede hack üzerine çok fazla paylaşımlar olurdu. Millette bir hackleme içgüdüsü vardı sorma gitsin. Kimler vardı... ARES, Reactor, hellboy, Sevencloves ve rumuzlarını şu an aklıma getiremediğim onlarca arkadaş vardı.
O zamanlar ben 20 yaşındayken şu an 27 yaşıma geldim. Genç yetişkinlik yıllarımda tanıdığım bu siteyi orta yetişkinlik yıllarımda da kullanabiliyor olmam site yönetiminin ne kadar azimli olduğunu göstermekte. Umarım zamanla zorluklar da yaşasanız, siteyi yaşlılık dönemime kadar tanıma fırsatım olur.
Ömür kısa... Hakkaten kısa... Ve zaman o kadar çabuk geçiyor ki... İçimde tuhaf bir his oluştu bugün ve konu açmadan edemedim... Umarım o zamanlar tanıdığım insanlar şu an da iyidirler... Sorunları yoktur. Her şey gönüllerincedir...
Vaktinizin kıymetini bilin. İyi arkadaşlıklar edinin... Hatalarınızdan ders çıkarın veee şu an benim yaptığım gibi eskiyi acısıyla tatlısıyla tebessümle yad edeceğinizi bilin.
Umarım kafanızı şişirmemişimdir. Sevgiyle, saygıyla kalın...

admiral

New member
Güzel yorumun için bende ve eminim arkadaşlarımda sana teşekkür edecektir.Saygı ve sevgiyle kalma dileği ile...

KnockOut

Super Sonic
Süper Moderatör
dediklerin için teşekküer fakat 2004 yılında burası yoktu :- )

17 Haziran 2005 tarihinde dünyadaydı (:)

Uzunefe

Altın Üye
Aynen arkadaşlar 17 Haziran 2005'te açıldı ve nice günler geçirdik arkadaşlarla, son 3-4 yıldır işlerim dolayısı ile eskisi kadar aktif değilim ama aktif olduğum zamanlarıma eski kullanıcılar şahittir, nice kavgalar nice tartışmalar, nice güzel günler gelip geçti başımızdan. Mirc ve Camfrog'lu günlerimi hala unutamıyorum. Teşekkür ediyorum herkese, iyi ki varsınız!

xY_sCoRpIoN

New member
Eski günLer Yad ediLince, nedenSe içimi buruk biR sevinç kapLıyoR. Lakin sanırım üye şifrenizi falan unuttunuz, yeni üyelik almışsınız. Keşke nickinizide yazsaydınız belki tanırdık sizi. Acı tatlı çok güzel günler geçti ve gitti... Bende o zamanlar 16-17'mdeydim şu an 23 olmak üzereyim :) Emekleriniz için teşekkür ederim. (Dark Angel gibi konuştum :p)Size ve tüm HackheLL aiLesine canı gönülden sevgil ve saygılarımı sunuyorum.

HTML