O bir cadı deyip 7 yaşındaki kıza işkence ettiler

Hangi filim daha korkunç?

• dabbe

Kullanılan: 24 23.3%
  • semum

Kullanılan: 9 8.7%
  • musallat

Kullanılan: 20 19.4%
  • büyü

Kullanılan: 7 6.8%
  • testere

Kullanılan: 43 41.7%

• Kullanılan toplam oy
    103

himendede

New member
8 yaşındaki Afrikalı kız, cadı olduğuna inanan teyzesi ve yakınları tarafından işkence edildi. Küçük kız ölümden son anda kurtarıldı...

Ancak ortaçağ Avrupa:eek:ha'sında görülebilecek bu olay İngiltere'yi sarstı. Ailesi öldükten sonra Angola'dan İngiltere'deki teyzesinin yanına gelen kız, 7 yaşındaki bir diğer çocuğun "Havada uçuyor. Hepimize kara büyü yapıyor. O bir cadı" suçlamalarına maruz kaldı. Bunun üzerine teyzesi ve arkadaşı Sita Kisanga uğursuzluk getireceği düşüncesiyle küçük kıza işkence etmeye başladılar.

Gözüne biber sürdüler:eek:ha

Yakınlarının da katıldığı işkenceler sırasında çocuğun gözüne acı biber sürüldü, vücudunun bir çok yeri bıçakla kesildi ve dövüldü. Daha da ileri giden kadınlar çocuğu bir çamaşır torbasına koyarak bir nehre atmak istedi. İçlerinden birinin fikir değiştirmesiyle son anda kurtulan küçük kız tedavi için hastaneye kaldırıldı. İşkencelere katılan 3 kadın ve l erkek ise tutuklandı
:saskin

tr42fy

Cяεтαn-Tυяκ
dabbe
semum
musallat
büyü

bu filmleri hic duymadim, nerenin filmleri bunlar

Novace

New member
ses efektLeri korkunc ..
dabbe , birinci sırada benim icin ,
eğer sesi kısık izLerseniz komik geLiceğini düsünüyorum =)) ..

oozozoz

New member
aslında bu filimlerin arasında korkunç film gerçeten yok testere serisini izledim ve halada sıkılmadan izliyorum zaten şurada ne kaldıki 2009 kasıma :)

berilkas

New member
insanın icini urperten olarak d@bbe ama kanlar olsun aksiyon olsun dersen testere azicik igrenc sahneler var mide kaldirici ama ikisi gusel

LLEHKCAH

Anarchist
testere korkutucu değilde daha çok gerici... zaten korku filmi değil gerilim filmi ve benim 1 numaralı filmim...

ESCAPE TR

New member
gerçekten çok yazık etmişler bu insanların hiç vicdanları yokmuş.üstelikte çok cahiller.allah kimseyi bu duruma düşürmesin.

0werDose

New member
zuhahhaha dabbe korkunç hee :D aşağıya inen şeylerin ipleri gözüküyodu be filmde :D okulda izledim ben o film ilk olarak sora evde bakım dedim büyü desen 11 den fazla izledim kanal D de hiç de tırsılcak bi yanı yoktu şahsen.musallat tan da pek korkmadım semum u çok izlemek istedim ama izlemedim hatılattığınız iyi oldu testere bana korkudan çok bi manyaklık aşıladığı için no problem :) bu arada fake değil arkadaşlar kesinlikle haber olmuştu

HTML