norton ve vista hakkında

livedie

New member
bilgisayarı satın aldıgımda yanında norton internet security hediyeydi.mecburen bir yıllığına onu kullanıyorum bedava diye:melek yanlız bilgisayarıma virüs bulaştı.bu virüsleri nortonla kesinlikle temizleyemedim.güvenli kiptede normal başlatmadada virüsler silinmiyor.gözden geçir gibi bir mod çıkıyor yani temizle sil gibi bir seçenek karşıma çıkmıyor.bu virüslerde sanırsam baya zarara yol açtı.internet explorer kitleniyor.ayrıca vista herşeye hata vermeye programı kapatmaya çalışıyor.zaten ilk günden beri video dosyalarını gördüğü zaman kapatmak için elinden geleni yapan saygıdeger vista şimdi bunu genelledi açtıgım her programa hata vermeye başladı.bu konu hakkında yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.teşekkürler...

gitaristimam

New member
bende de vardı yaklaşık 5-6 gün önce laptopu aldığımda fakat bi süre sonra explorerdaki auto-protect in kapandığını farkettim sildim direk nod32 yükledim biraz kasıyo nod32 ama nortondan daha iyi istersen sende bi nod32 yükle güncelle sonra da tarama yap mutlaka faydası olacaktır yalnız nod32 baya kasıyo aleti başka bi alternatif fikri olan varsa söyleyebilir mi bende onu yükleyeyim

S

SqooK^

Guest
kurucaksan nod32 kur saten norton kasar nod32 securty mıdır nedır o cok asıyo antı vırus pc kasma dıye bısey yok dur beyler yanı buna dıkkat edıın ama sec. surumu daha ii ama

sam@sam@

New member
bende nod 32 var hem güvenli hemde sizin dediğiniz kadar kasmıo nod 32 virüslari bulup silio

HTML