Norton ghost yardım..

ulugbey

New member
:angel:

selam arkadaslar.
ben ntfs dosya sistemi kullanıyorum
norton ghost 9.0 ile bir yedek aldım.
bu yedeki geri yuklemek istedigimde hata veriyor ,dosya v2i formatında olması gerek diyor.
ama zaten dosyam v2i formatında.

fikri olanlar cevap versin lütfen.

turgutilhan

New member
adamım norton ghost sorun çıkarmaz eğer dosya formatından eminsen programı tekrar kurmanı tavsiye ederim çünkü ortada sorun yok dediğin kadarı ile.... kolay gelsin......................................

really_23

New member
Merhaba bana acil yardım ben ghost2003 kullanıyorum yedekleri geri alırken yani (local partition from image) yaparkn yanlışlıkla diğer hdd ye yüklemişim tüm filmlerim oyunlarım gitti bunları geri getirebilirmiyim
easy recovery trial kullandım olmadı düzgün bir yolu varsa lütfen yardım yoksada yazınız çünkü 1 haftadır uğraşıyorum yapamadım bir türlü kafayı yemek üzereyim:(:(

Tycon

New member
ulugbey imaj alırken büyük ihtimalle belli bir gigabyte tan sonrasını ghost böldü ve sen o ikinci ufak dosyayı sildiğin için sorun çıkıyo!

really_23 sende acronis recovery expert programını bul onla tarat ve eski partition'ına geri dön oki? ama önce mevcut bölümü silmen gerekli :)

really_23

New member
bu programı her yerde aradım acronis recovery expert sadece demosu var tam sürüm bulamadım ayrıca dediklerini tam olarak anlamadım delirecem valla :(:(

HTML