norton ghost v9.0 hakkında yardım...

Arch_ottoMAN

New member
selam hackhelciler.bilen varsa va yardım ederse çok du ederim valla... kısaca şöle özetliim:2 ay önce temiz bi format çekip norton ghost v9.0 la DVD ye yedek aldım.şimdi ise aldığım bu yedeği tekrar yüklemek istiyorum ama olmadı bi türlü.yardımcı olam olursa sevinirim.şimdiden teşekkürler....:ter:

murat23351

New member
dvd ye doğru yazılmadığından kaynaklanıyordur

slm kolay gelsin aynı sorun benimde başıma gelmişti dvd ye kaydettim.. zaman gelip çatıp tekrar yuklemeye geldiğinde ise dvd %25 gelip ordan sonrasını okumuyordu ne ettim yaptım okumadı. bazı programları oneririm bozuk dvd ve cd leri okuyan ıso adında bunları dene derim ben bunlarıda denedim boş.. bir yedeğimi de pc ye almıştım gerek yoktur diye programlarımı ve imaj dosyamı da silmiştim.. geçmiş olsun şimdiden diyeyim inşallah kurtarırsın.. bilgilerini... bence dvd ye kaydeteceğine ghost.exe ile cd ye kayıt et en fazla 3 cd dir artık ben boyle yaptım cd ye yazma da sorun olmasa gerek...:eek:

vpı

New member
selam arkadaşlar ben norton 2003 le hdd ni imajını dvd ye aldım ama imajı hdd ye yazmaya kalktığım zaman dvd boş görünüyor oysa bilgisayarı açtığımda dvd de aldığım imajın dvd de olduğunu görüyorum aynı dvd ki imajı yazacağım zaman yok görünüyor yazamıyorum NOT windows ntfs olarak kurulu lütfen yardım sagılar

HTML