Norton Ghost!!!büyük sorun!!!

ajan51

New member
arkadaşlar norton ghost ile almış olduğum yedeklerim mevcut ve sistem çöktü fakat buradaki imajı açmak istediğimde benden norton ghost aynen şöyle bir uyarı veriyor

Symantec Recovery Disk bu program elinde olan varsa veya bu problemin nasıl çözüleceği hakkında birinin fikri varsa yardımcı olursa çok sevinirim...

Uzunefe

Altın Üye
sanırım uyarı resimli haldeydi ve sen de resmi koyamadın . imageshack kullanmanı öneririm . o da sitede mevcuttur

ajan51

New member
Uzunefe' Alıntı:
sanırım uyarı resimli haldeydi ve sen de resmi koyamadın . imageshack kullanmanı öneririm . o da sitede mevcuttur
dostum kullanmayı biliyorum fakat işyerinde olduğu için ss alamadım:(

DJ MaDBoY

New member
ajan51' Alıntı:
arkadaşlar norton ghost ile almış olduğum yedeklerim mevcut ve sistem çöktü fakat buradaki imajı açmak istediğimde benden norton ghost aynen şöyle bir uyarı veriyor

Symantec Recovery Disk bu program elinde olan varsa veya bu problemin nasıl çözüleceği hakkında birinin fikri varsa yardımcı olursa çok sevinirim...
dostum bi yerden ghost exe bul ya da dur ben sana upload edeyim tarattirabilirsin de ayni zamanda

GHOST.EXE INDIR

sonra bilgisayarini disket yada cd destegi ile ms dos ortaminda baslat.
ghost.exe@nin bulundugu dizine gel ve "ghost" yazarak ghostu baslat.
karsina ghost secenekleri gelicek zaten bilirsin imajlarin varsa partition/from image seceneginden imajlarini bul ve ordan ghostlanicak olan surucuye ghost at :(

edit: az beklersen norton ghost 2003'u upload edyiroum ;)
edit: ettim bilem :)
NORTON GHOST 2003 INDIR

ajan51

New member
teşekkürler dostum saten bir daha eski versiyonundan başkasıyla alırsam imaj filan 2 olsun imajı açmam için benden symantec recovery disk diye tutturdu:)çok uğraştırdı bunuda deniyeceğim dostum ilgine teşekkür ederim...

ulugbey

New member
arkadaslar bu norton ghost 2003 un windows için olan surumunu aramaktan basım agrıdı. varsa birisi rapidshareye upload etsin lütfen. tşkler.

rune

Os Doctor
Arkadaşlar windows için olanına gerek yok.

Şimdi burdan dosyayı indirin. Sizin için upload ettim.

http://rapidshare.de/files/14077200/ghost7.rar.html

A sürücünüze boş bir disket takın. Sağ tıklayıp biçimlendir deyin. Başlangıç disketi oluştur u seçin. Bitince de indirdiğiniz rar içindeki exe uzantılı dosyayı disketin ana dizini içine kopyalayın. Açılışta da disketten yükeleme yapın. komut satırına ghost yazınca program çalışır. gerisini zaten biliyorsunuz.

Kolay gelsin.

edit:

Ghost 2003 istemiş bazı arkadaşlar. gerek yok bu çok daha pratik. böylece ghost u windowsa kurmadığınız için aldığınız yedekte de bulunmuyor ve bu şekilde daha temiz bir yedeğiniz oluyor. Ama 2003 de ısrar eden olursa o da var onu da veririm.

casperr

New member
rune kardesım Ghost 2003 un lınkını verırsen sevınırım epeydır bu programı arıyorum sımdıden tesekkurler

rune

Os Doctor
linki yok ama upload ediyim senin için yarın. bugün vaktim yok.

HTML