Normalde Uçmamız Lazım (Bekir Coşkun)

Laroxyl

New member
Türkiye’de 4 kütüphaneciler derneği, 1 opera derneği, 10 heykel, 18 resim, 18 sinema, 38 tiyatro derneği var…

Cami yaptırma derneği kaç tane?..

35.000…

*

Hastane sayısı; 1220..

Sağlık ocağı sayısı; 6300…

Cami sayısı; 85.000…

Her 350 kişiye 1 cami, ama her 60 bin kişiye bir hastane düşüyor…

Doktor sayısı 77.000, din görevlisi sayısı 90.000

*

Kütüphane sayısı; 1200…

Kuran kursu sayısı; 4000…

İçişleri Bakanlığı’nın bütçesi 783 trilyon, Ulaştırma Bakanlığı bütçesi 678 trilyon, Kültür Bakanlığı bütçesi 632 trilyon, Çevre Bakanlığı bütçesi 404 trilyon…

Diyanet İşleri Başkanlığı bütçesi; 2.7 katrilyon…

*

Bu olanaklarla normalde uçmamız lazım.

Ama uçamıyoruz.

Çünkü din; inanç sömürücülerinin elinde toplumu kandırmanın sadece bir aracı…

İşte; “Türban dine girişin şartı değil” diyen, kurban kesmenin bu ilkel halden çıkartılmasını isteyen, kadın eli sıkmayı dine aykırı görmeyen… Hele hele “Atatürk’ün Diyanet’e verdiği önemi şimdiye kadar hiçbir zaman görmedik” diyebilen, herkesin sevip-saydığı, çağdaş bir din adamı olan Prof. Bardakoğlu’nu Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan aldılar gece yarısı…

İktidar sahibi türbana tutunmuş uçarken, sen kalk “türban şart değil” de…

Eeee, olmadı…

*

Ben en çok; bilgili, akıllı, yürekli Müslümanların, yüreklerindeki o yüce dini, bu sahtekârlıklardan kurtarmayı ne zaman düşünmeye başlayacaklarını merak ediyorum…

Ne zaman?...

KAYNAK

AngeL Of Death

Wishmaster
Sözde en çok bütçe eğitim e ayrıLıyor ama ne eğitimi oLduğu beLLi değiL..

TopLumu 'tep tip'Leştirme ve kışkırtma eğitimi oLsa gerek..

Fatih Hoca

Banned
Yaptınız da yapmayın mı dedik ? Dernek kurdunuz da kurmayın mı dedik ?

Bu adam kendi kendine soru sormayı çok seviyor. Hey Allah'ım yaa =)

mexkalin

New member
Bizi kandırıyorlar biz cahiliz ne yapalım akp ile yola devam

sherlock_holmes

New member
Bekir Coşkun Kurban Bayramı geldikçe yine o her zamanki yazılarına başlamış.. Daha dur Kurban'ın 1 ya da 2. günü böyle ibadet mi olur, katliam bu katliam diye haykıracak !

ISHYnum846

New member
Hayırdır İslam dini mi batıyor sadece gözüne!?
40 kişiye düşen bir kahvehaneden bahsetmekten neden kaçınıyorsun?
Camilerin hepsi bağışla yapılmakta, devlete yükü yok.
Din görevlisi maaşına en son ne zaman baktın?

Sadece İslam Muhalefetliği yapmak için yazılmış klasik saçmalıklarından..

OBARAKUS

New member
Mercedes arabamı satıyordum bir müşteri çıktı...Eski İmamım dedi...emekli paranızlamı alacaksın arabayı amca dedim...yok dedi cami yaptırma derneği başkanıydım falanca camiyi biz yaptırdık....eeee dedim, bağışlardan arttıdınız yani...kızardı bir şey demedi....kusura bakma dedim size satamam, öyle döndü gitti....:(

sen@

New member
Bütçeler arasında uçurum denir kadar fark var olanaklardan istenildiği gibi yararlanılamıyor.
Hastanelerde yeteri sayıda cihazlar yok,çoğu yerlerde hastaneler yetersiz kalıyor.
Nüfus sayısı 10.000 altında olan yerlere hastane bile yapılmıyor.

Memurların maaşlarında düzenlemeler yeterli değil bence.
Bir arkadaş din görevlilerin maaşlarına değinmiş aşağıdaki linklere bakmasını tavsiye ediyorum.

İmam Öğretmene Fark Attı! Baş imam Maaşı : 1902 lira, Öğretmen maaşı: 1272 lira... İşte Adalet (Memurlar.Net - Forum)

Yeni Zamlı İmam-Müezzin Maaşları 2010 Ne Kadar? | rugzO.com

DarthErim

Altın Üye
İşin güzeli bu sayıları kabul bile etmek istemiyor birileri sayılar önlerine gelince sayıları gösterene saldırıyor.
Bekir coşkunu bırakın da bu sayıları yorumlayın.

OBARAKUS

New member
bekir efendi sen zaten akşamları çiçek pasajında eski tüfeklerle uçuyorsun ya
Adam Ayvalık'ta yaşıyor, Sanki her akşam çiçek pasajında zil zurna sarhoş olana kadar içen bir alkolik gibi yazıyorsun.
bu yazdığın bu yaptığın gıybet değilmi senin Hani Hazreti Muhammet'in yapanın ölü eti yemiş gibi suçlu olduğu şey dediği arkasından mesnetsiz iftira atma olayı. Hiçmi Allah korkunuz kalmadı, bu kadarmı bozuldunuz...:crying:

febeke

Banned
Adam Ayvalık'ta yaşıyor, Sanki her akşam çiçek pasajında zil zurna sarhoş olana kadar içen bir alkolik gibi yazıyorsun.
bu yazdığın bu yaptığın gıybet değilmi senin Hani Hazreti Muhammet'in yapanın ölü eti yemiş gibi suçlu olduğu şey dediği arkasından mesnetsiz iftira atma olayı. Hiçmi Allah korkunuz kalmadı, bu kadarmı bozuldunuz...:crying:
bir yazı yazarken illa herşeyi açmak mı gerekiyor.özellikle hackhelldeyken.bizz de bilyouz bazılarının nerede yaşadığını,nerede doğduğunu(urfada) ana tarafından kimin gümüşhaneli bir ermeni olduğunu.çiçek pasajı bazılarının mirabı olmuş.bu örnek o nedenle.

OBARAKUS

New member
bir yazı yazarken illa herşeyi açmak mı gerekiyor.özellikle hackhelldeyken.bizz de bilyouz bazılarının nerede yaşadığını,nerede doğduğunu(urfada) ana tarafından kimin gümüşhaneli bir ermeni olduğunu.çiçek pasajı bazılarının mirabı olmuş.bu örnek o nedenle.[

hala aynı saçmalamaya devam...adam dedektif sanki milletin soyunu sopunu öğrenmiş...Adamın büyü annesi ermeni imiş dedesi tehcirde kaçırmış...adam gidipde ermenistana mı tabii olmuş...burda nice dindarlar var İran2a tabii olmuş araplara biat etmiş...Türk olupta ermeni tezlerini savunmuşları görmez ben Türküm diyememiş bir adamı lider kabul ederde başkasının büyük annesini görür...yahu utanmaz adam o saygı duyduğun Osmanlı padişahlarının anneleri ne idi....hadi cevap ver utanmadan.

Al sana örnek: II. ABDÜLHAMİD (21 Eylül 1842 – 10 Şubat 1918)
II. Abdülhamid, 34. Osmanlı padişahı ve 98. İslam halifesidir. Sultan Abdülmecid'in ve Ermeni Virjin yani Tirimujgan Sultan'ın oğludur.

Kaynak : Osmanlı Padişahlarının Anneleri nereli? İsimleri Ne? Adları neler?

Uzunefe

Altın Üye
Bu sene Milli Eğitim'e ayrılan bütçede yüzde kaçlık bir düşüş var araştırın bakalım. Tayyibim ne yapsın geçen yaz %58'i toplamak için çok para harcadı.

HTML