Nokia N-Gage 1 gb yada 2 gb'lik Mmc Kartı Kaldırırmı???

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
Ben mmc kart alacamda telefonum n - gage acaba 1 yada 2 gb lik kartı kaldırıyormu?gerçi Kaldırıda kasarmı? telefonu zorlarmı???cevabını bilenler lütfen yazsınlar...şimdiden teşekkürler...

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
SQULACHİ' Alıntı:
bende 3660 war. 512 kaldırmıyo :p ahuha ilk çıktığında almıştım pehhh :D bvaya eskidi bea :D
zıhıhıhıı çok gomiksin squlachi abi yafw :D eeeee beyler daha yorumu olan yokmu?

yokabiyook

New member
2 gb desteklemiyor.1gb ı destekliyor fakat kullanmanı tavsiye etmem sistemini ve pil ömrünü zorlar ve kitlenip reset atmasına neden olur sık sık.Sık sık da sistem hataları alırsın..

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
yokabiyook' Alıntı:
2 gb desteklemiyor.1gb ı destekliyor fakat kullanmanı tavsiye etmem sistemini ve pil ömrünü zorlar ve kitlenip reset atmasına neden olur sık sık.Sık sık da sistem hataları alırsın..
neden sürekli sistem hataları alırım yaw?yada neden pil ömrünü zorlar?bunuda biliyosan sevinirim ya...

çakmelo

Banned
benim tanıdığım kimsede 512 den fazla kullanmıyor bende 216 var o bile bence kasıyor ama idare eder ben alışkınım beklemeye devletimiz saolsun alışştırıyor insanı....

foremangs

New member
kardeş kaldırmıo benim qd var 512 yi kaldırmıo bırak 1 i 256 en fazla eğlence için zaten ama eski telefon olduğu için 256 en az...

HTML