Nokia 6630 cep telefonu, Tv için uzaktan kumanda olarak kullanılabilirmi ?

bigboy123

New member
Bu telefonda kızılötesi yok bulutut var acaba tv kumandası olarak kullanılırmı sorarım size :eek:

Lostt

New member
6630 u uzaktan kumanda olarak kullanamazsınız. bunun için kızılötesi gerekiyor

mmxyzilim

New member
selam,
6630 da BT var Yani bluetooth ile IR arasında binlerce fark var Bu yönden kumanda olması imkansız..Gelişen teknolojiler bluetooth ile çalışabilecek LCD dev ekran TV ler çıkartıyor Bunlara kumada olarak kulnabilirsin Ama bunun için 2030 Yıl daha beklemelisin O,zamna kadar 6630 Tarihi eser olacak :D İR kızıl ötsi kendi cevabınızı kendiniz zaten vermişsiniz, Bluetooth radyo frekansları le çalışır IR ise ( IŞIN ) yani insan gözünün göremeyeceği bir ışık kulanır...Bu zamanın TV,ler bluetooth Destegi yoktur onun için bu imknsızdır.. 6630 cep tlefonuna gelince Bu telefon Tam bir bilgisayarTabi kulanana bilir.Ben Bu 6630 ile bedava bluetooth ile İnternet keyfini yaşıyorum. Bedava bluetooth Tv Bedava bluetooth radyo ve hack Bunları yapabilirsin..ama sakın IR bir tv ye bluetooth ile kumanda etmeyeçalışma nedenmi ? sana güleceklerdir .:)

selam
bendede var 6630 ama kumanda edemez.Ama belki senin kulandıgın TV bluetooth desteği sunan bir teknoloji kulanıyor olabilir. :D

woltran55

New member
bedava bluetooth ile İnternet keyfini yaşıyorum. Bedava bluetooth Tv Bedava bluetooth radyo ve hack Bunları yapabilirsin..
bunları nasılyaparız peki bende nokia 6300 var

HTML