NokiA 6300 alınır mı?

muzo192

New member
Arkadaşlar tel almayı düşünüorum. dikkatimi nokia 6300 çekti . telefonun özelliklerinn iyi olmasına rağmen ucuz 37o ytl civarı.. kullanan varsa tavsiye eder mi?

SURFED

New member
ben aldim kullanıyorum tavsiye ederim manyak sesi çıkıyo özellikleri güzel kullanışı rahat kısayol tuşlarıyla herşeyi hallediyosun nazar değmesin

| PoSeiDoN |

gσd σŦ тнє &#1109
tavsiye ederim gerçekten de gzl telefon sevgilim kullanıyo o telefondan:aşk

| PoSeiDoN |

gσd σŦ тнє &#1109
birazcık karışık ama idare et.....

Küçük boyutlar
Hafif
Baskonuş özelliği
Işıklı cevapsız arama ve mesaj bildirimi
Sofistike paslanmaz çelik kapaklar, parlak siyah cila ve yuvarlak kenar özelliklerine sahip kompakt, modern tasarım
Yüksek ve kaliteli ses çıkışı
Telefonun eksi özellikleri Dahili hafızası düşük

Genel Özellikler

Ağırlık
91 Gr
Genişlik
43.6 mm
Yükseklik
106.4 mm
Kalınlık
11.7 mm
Şebeke frekansı
GSM900 - GSM1800 - GSM1900
Titreşim Var
589
Handsfree
Var
Bluetooth
Var
Sesle arama
Var
Ses kaydı
Var
Pil Tipi Li-Ion
589
Bekleme süresi
348 saat
Konuşma süresi
3.5 saat
Baskonuş Var
589
Renkler
Gümüş, Siyah
Uçuş modu
Var
Bluetooth versiyon
2.0
USB Desteği
Var

Ekran Özellikleri

Renkli Ekran
Var
Renk Sayısı 16000000
589
Ekran Çözünürlüğü 240 x 320 px
589

Hafıza Özellikleri

Telefon Hafızası
7.8 MB
Telefon rehberi
1000 kayıt
Harici Hafıza Yuvası
Var
Harici Hafıza Kartı Boyutu
128 MB
Harici Hafıza Kartı Tipi microSD (TransFlash)
589
Maksimum Hafıza Kartı Boyutu 2 GB
589

Internet Özellikleri

Wap Var
589
Wap versiyonu
WAP 2.0
Gprs
Var
Gprs slot
4+1/3+2
Gprs class 10
589
XHTML Tarayıcı Var
589
E-posta okuyucu Var
589
Edge
Var
Ekstra internet özellikleri Macromedia Flash Lite desteği
589
Anında mesajlaşma
Var

Multimedya Özellikleri

Polifonik melodiler
Var
Mms Var
589
Ekran koruyucu
Var
Java desteği
Var
Mp3 çalar
Var
Radyo çalar
Var
Dahili kamera
Var
Video Çekebilme
Var
Video Oynatabilme
Var
Oynatabildiği dosyalar MP3, MP4, AAC, AAC+, eAAC+, H.263, H.264, 3GPP
589
Eksta multimedya özellikleri Görsel Radyolu FM stereo radyo
589

Kamera Özellikleri

Çözünürlük 2 MP
589
Dijital Zoom
8X

Yazılım Özellikleri

Kullanıcı profilleri
Var
Hesap makinesi Var
589
Takvim
Var
Senkronizasyon
Var
Tema desteği
Var
Java Oyunlar
Var

Aksesuarlar

Şarj Aleti
Var
Data Kablosu
Var
Stereo Kulaklık Var

daredevil_off

PiS YoLuK
valla gördüm bu telefonu hayran oldum..

bi kaç gün içinde alıcam kafaya koydum:durdurun

dahili hafızası az gerçekten de ama 1 gb lık hafıza kartı almayı düşünüyorum yanında, o yüzden pek dert etmicem:D

telefon çok şık ve ufak, gövdesi çelikten..tam istediğim özellikler.. tavsiye ederim:goz:

turbob

New member
dayım telefoncu daha dün aldım.12 saatlik sarjın bitmesini bekliyorum... valla güzel telefon 91gram 6 milyon renk gösteriyor falan filan. fiyat - özellik bakımından ucuz diyebilirim

tuican

New member
Ben kullanıyorum. Kamera fotoğraf çekiminde oldukça başarılı ama sadece 3gp formatında kayıt yapabildiği için video çekimi bekleneni vermiyor. Diğer özellikleri bu fiyata göre gerçekten çok iyi. Kasa çelik. Telefon oldukça şık ve karizmatik duruyor. En olumlu yanı 240*320 tft ekranı. Bu sadelikte ve bu incelikte bir telefona çok yakışmış bence. .nth uzantılı temaları, java oyunları yükleyebiliyorsun. 128 mb lık micro sd hafıza kartıyla birlikte geliyor. Ayrıca nokia pc suit yazılımının en son sürümüyle. Ancak kutudan usb kablosu çıkmıyor. Dışardan 6-7 ytl ye temin edilebilen bir ürün. Çizilmesin istiyorsan muhakkak bir de telefon kılıfı lazım. Oldukça güçlü bir ekrana sahip olmasından dolayı batarya çabuk tükenebiliyor. Ancak nokia bu problemi telefona yerleştirdiği güç tasarruf moduyla halletmiş gibi bence. 2 gb hafızaya kadar destek vermesi, edge, radyo, 2 mp kamera/8 x zoom, bluetooth, çelik kasa, göze çarpan özellikleri. Tuşları güvenlik koduyla kilitleyebiliyor, gelen aramaya video dahi atayabiliyorsun. Sesi gerçekten güçlü ve equalizer seçenekleri mevcut. tasarruf modundayken okunmamış mesajları ve cevapsız çağrıları yanlarda bulunan mavi ışık yardımıyla kolayca farkedebiliyorsun. Bu fiyata bence ideal, şık ve karizmatik ir telefon. Tavsiye ederim. Çünkü nokia kalitesi.

muzo192

New member
Alalım o zaman yaw kimse kötülemedi telefonu. benim kafamda ki tek sorun ucuz olmasıydı ama alcam bu telefonu....

canancan12

New member
bende aldım 6300 çok güzel bir telefon sadece her telefonda bulunan bir kötü özellige sahip umarım bunuda diger telefonda kaldırmalarının başırılarıyla tebrik ediyorum nokia yı akşam camera çekimlerinde gece modu açık olmasına ragmenkötü görüntü sergiliyor ama diger özellikleriyle gerçekten çok güzel bi telefon herkezin almasını tavsiye ederim arkadas konuyu açarken fiyatının ucuz oldugunu yazmış sadece 370 ytl evet ucuz bir telefon şuanda kampanya aşamasında heryerde ama 1 aya kalmaz fiyatlar 2 katına çıkabilir veya en az 550 600 civarı olabilir çünki bu bir tanıtım kampanyası bu süre içinde 1 set telefon kampanyada gider fiyatlar yükseldiginde herkez telefonun çok iyi oldugunu anlayınca artık ne kadar satar orasını bilemem stoklarda sınırlı olan telefonun bitmesi an meslesi haline gelmiş durumda telefoncular bir süre bu telefonun ellerine gelmeyecegini söyledi yükseliş aşamasında oldugunuda arkadasında belirtti bunun için buldugunuz anda kaçırmamanızı tavsiye ederim saygılarımda HACKERCAN

domper

New member
ben aldım alalı 1 aydanda fazla oluyor gerçekten çok memnunum şuana kadarki kullandığım en sade ve en adam akıllı telefon diyebilirim. ozellikleride tatmin edici bence zaten telefon alıyoruz adı ustunde arama yapsa yeter ozellik istesem zaten cep bilgisayarı alırdım. ben alıcak arkadaşlara tavsiye ederim 1 aydır. hırpalıyarak kullanıyorum kolay kolay zararda gormuyor hatta 1-2 kere düşürdüm ama hiçbir şey olmadı. taş gibi tek sıkıntım şarjı 2 gun gidiyor. kurcalarsanızda 3-4 saat bile dayanmıyor şarjı.

Joow

New member
Kardes bence cok iyi,güzel ve ucuz bi telefon bence kaçırma fiyatıda ilk cıktıgında 600ytl civarındaydı ama 370e kdr düştü. bence kaçırma al!!!

apithin

New member
cok süper bişi cektigin fotolarda pc de bi sorun yaratmıyo 2mp kamera var biraz düşük ama idare eder yinede bu fiyata süper telefon bi atdır bende var 20mb ye yakın hafızası var 1 gb lik kart aldım daha da dolmadı :D

tegs07

New member
daha dün aldım kutudan 128 mb kart, kulaklık, şarj cihazı çıktı usb kablonun çıkmaması kötü
telefon çok güzel tek sorun kamera 2 mp olmasına rağmen daha ii olabilirdi.
telefonun ekranı ve ses kalitesi mükemmel tavsiye ederim

HTML