Nokia 3230 Konektİng Pİpil

maxim100

New member
ARAKADAŞLAR ARANIZDA NOKIA 3230 OLANI VARSA PROGRAM VS BİLGİ Bİ ŞEYLER YAZSIN YA. KOCA SİTEDE Bİ TEK BENDEMİ VAR NOKIA 3230 HAYRET BİŞİ:D :Sopa

Hanibal

New member
güzel telefondur biraz sesi az gelir biraz kasası dandiktir ama program yükleme filan iydir yani bende var güzel bir tel

eXi26

New member
Yalnız değilsin :D

Neye ihtiyacın varsa ve ya ne sorunun varsa yaz ona göre yardımcı olmaya çalışayım....

Yoksa ben sana şimdi ne yazim??? nokia bölümündeki programların %99 unu kullanabilirsin. :)

sömürürüm

New member
Bendede 3230 Var 1.3 Megapİksel
1.2 Lerde Ses 1.3 E GÖre Daha KÖtÜ Ve Az Çikiyor
Özellİklerİnde Yok Yok İnceledİm De Aldim Yok KİtlenİrmİŞ Yok Para EtmezmİŞ İkİncİ Elİ GeÇİn Bunlari KardeŞİm Tİcaretİnİ Yapmiyacaz Ya Ben Adamakilli Telefon Buldum Aldim
Sesİnİn Neyİ Var Konsermİ Verecez Bunun Adi Cep Telefonu ÇektİĞİm Resİmlerİ Fotorafciya Çikarttirdim SÜper Ayrica Her %99 Her Program ÇaliŞiyor YÜklemeyİ Bİlİrsenİz KuracaĞiniz Dosyayi Pc Suİtten Kurmaya Kalkarsaniz %99 Programlara Hata Verİr Bİlgİsayarimdan Telefonun Hafiza Kartina Programin Dosyasini Atin ArÇlar Dosya YÖnetİcİsİnden Kurun Daha Nasil AÇiklayim Canim

maxim100

New member
arkadaşlar ilginize teşekkür ediyorum ben 7610 aldım 3230 u satıım. üzerinize afiyet telefon suya düştü de iyice kafayı yemeden sattım telefonu.

halitkara

New member
bende var 3230 var tek kötü yanı var o da mesajları hafıza kartına atamıyoruz. Ama bulduğum program sayesinde böyle derdim kalmadı herkese yardım edebilirim elimden geldiği kadar xxxxxxxxxxxxx

eXi26

New member
halitkara' Alıntı:
bende var 3230 var tek kötü yanı var o da mesajları hafıza kartına atamıyoruz. Ama bulduğum program sayesinde böyle derdim kalmadı herkese yardım edebilirim elimden geldiği kadar "[email protected]"
Arkadaşım mail adresi vermek yasak.
Ayrıca 3230da msj hafıza kartına atmak için olan programın adı MsvDriveE mi ne öyle bişeydi forumda ararsanız çıkar.

greax

New member
bendede var 3230 bence çok güzel ve şık bir telefon eğer kullanaksanız içine falan toz doluyomu açın içini temizleyin ben öyle yapıyorum içi tozlandımı açıyorum içini tmizliyom çok güzel oluyo tek kötü yanı kapağı çızilince renginin kötü olması ayrıca resimleri çok güzel çıkarıyor.

fxxxf

New member
slm millet yeni katıldım bende hackhelle.
bendede 3230 var.
gayet memnunum yanımda taşıdığım bi multimedya aygıtı denebilir.
internete girebiliyorum,radyo dinleyebiliyorum,ses kalitesi çok iyi olmasada mp3 dinleyebiliyorum, smart movie sayesinde otobüslerde geçen zamanımda kulaklıkla güzelce film seyredebiliyorum. gayet kaliteli oyunlar oynayabiliyorum (n gage oyunları). msn de mesajlaşabiliyorum.yüklediğim deli deli programlarda cabası yanına..
aslına bakarsanız yok yok tek eksisi ses kalitesinin düşük olması, onun dışında yüksek mb lık bi hafıza kartıyla kesinlikle sağlam bi cihaz. değiştirmeyi düşünebileceğim tek cihaz n-gage qd olur başka bi telefon bence hiçmi hiç gerekmez..

levent32

New member
Telefon dediğin ya iphone olur ya Windows Mobile işletim sistemli (android de) olabilir htc dir.

Gerisi civata .

2 haftadır yedek kulübesinde duran nokia N97 kullanıyorum hiç memmun değilim Bi HTC Touch Diamond a bile razıyım.
Cihazımın servisten dönsede kurtulsam diye bekleşip durup duruyom.

HTML