Nokİa Cep Telefonunuzu ProgramsIz HIzlandIrIn

onur_24

New member
Öncelikle telefonunuzdan menüde bulunan yapılacaklar kısmına gelin seçenekler tuşuna basın orada ''yeni yapılacak notu'' nu seçin ve
konu kısmına ''speed'' yazın (siz telefonda tırnak işareti açmayın ben sadece yazacağınız yazıyı göstermek amacıyla tırnak açıyorum)
tarih kısmına da ''29 01 2003'' yazın
önceliğide ''yüksek''
deyin ve tamama basın(tamama basınca yapılacak notu kaydedilir ve çıkar)

sonra yeniden ''yeni yapılacak notu'' deyin ve bir tane daha yapılacak notu açın onada da
konu kısmına ''Qoukie'' yazın
tarih kısmınada yine ''29 01 2003'' yazın
ve öncelik kısmınada ''düşük'' deyin
tamam deyin çıkın

sonra da telefonunuzun menüsünde bulunan işlem kaydına girin seçenekler deyin ve işlem kaydı süresini 1 gün yada daha kısa bir zamana geçin( orada 30 gün,10 gün,1 gün ve işlem kaydı yok ibareleri vardır siz bir gün yada işlem kaydı yok'u seçin)
sonra yine yapılacaklar kısmına gelin demin yaptıgımız notların üstüne gelip seçenekler deyip çıkan seçeneklerde ''yapıldı işaretle'' diyoruz ikisinede sonrada telefona reset(kapatıp tekrar açın) atın farkı göreceksiniz haa unutmadan tema yada artalan görüntüsü (duvar kağıdı) kullanmazsanız farkı daha iyi görörsünüz kolay gelsin ben telefonumda denedim[6670]hızlandı sizlere kolay gelSİN.

:durdurun (YORUMLARI BEKLİYOM) :durdurun

| PoSeiDoN |

gσd σŦ тнє &#1109
hiç bi değişiklik yok

TakeOne

New member
Başka bir forumdada gördüm bu mesajı ancak orarda tarih farklıydı. Ezberemi yapıyorsunuz, yoksa bir nedeni varmı o tarihin ???

dertycan

New member
bu yaptıklarınızın telefona hiç bir etkisi olmaz saçma şeyler bunlar milleti kandırıyosuuz sonra da yapıp hızlandı diye kendinizi kandırıyorsunuz sadece tema ve duvar kağıdıyla yazdığın işe yarayabilir ...

HTML