NMK _aK_

alalay_ak

New member
Aman Dökmeyin
Bir gün Nam-ı Kemal kamyon şöfürlügü yapıyormuş N.Kemal tam olarak bilmesekte tahmini olarak 3 ay kadar uzun yolda kalmış ve eve dündüğünde karısına
"hadi yatalım" demiş karısı olmaz çocuklar evde der
N.Kemal o zaman sen git sıcak bir corba hazırla der ve servis yaparken üzerine dök ve
banyoya git ben gelirim der. Kadın akşam Çorbayı yapar sofrada üzerine döker.
Bunu öğrenen N.Kemal koş banyoya der. Ardından gider ve karısını ..kmeye başlar.
Annesinin gelmediğini gören çocuk kalkıp banyoya gider ve gördügü manzara karşısında korkup
kardeşlerinin yanına koşar ve kardeşlerine derki aman oğlum üzerinize corba dökmeyin babam sizide ..ker
:durdurun

Teras
Bir yarışma düzenleniyor. Yarışmacılar Fransız, Alman ve Nam-ı Kemal.
Yarışmada 3 katlı bir bina ve her katta 20 kadın kim bu kadınların hepsiyle beraber olursa yarışmayı o kazanacak.
Yarışma başlamış Fransız girmiş binaya 2. Katın merdivenlerinde bayılıp kalmış.
Alman girmiş oda 3. katın merdivenlerinde bayılmış.
Nam-ı Kemal'e sıra gelmiş Kemal binaya girmiş aradan 4 saat geçmiş hala ortalarda yok bi bakalım demişler
binanın 1-2-3 katındakı kadınlar baygın halde bizim Kemal yok terasa çıkmışlar bizim
Nam-ı Kemal bir kedinin peşinde
gel pisi pisi gel pisi.
:durdurun

Alaman
Namik-kemal, alman ve ingiliz kampa gidiyorlar. Her aksam ayni cadirda yatarlar.
ingiliz ortada Namik Kemal arkasinda almanda önunde yatiyormus.
Namik kemal her aksam ingilizi yapıyormuş.

.. Bir gun ingiliz hastalanir önceden cadira gidip yatar onun icin alman ortada yatar.
bizim Namik gelir almanı tam yapacakken alman bagirir: Namik ben alaman ben alaman diye.
Namik ta hastır lan hergun aliyonda bugun niye alamiyon.....

Nam-ı Kemal kanserden ölüyormuş. Ölüm döşeğinde oğlu sormuş:
- Baba neden AIDS'ten öldüğünü söylüyorsun herkese?
Nam-ı Kemal demişki:
- Oğlum ben öldükten sonra kimse annenle berabar olamasın diye!

Mönü
Adamın biri Nam-ı Kemal'in garsonluk yaptığı lokantaya gider. N.Kemal adamın yanına gelir ve sorar ne istersiniz.
Adam bizim N.Kemal'e şaka yapmak için derki "Bana cacik macik daracik ....mcik getirirmisiniz."
Bunu duyan N.Kemal'de lafmı yok.
Adama şöyle der: Bugünkü mönümüzde bunlar yok. Bugun mönümuzde dalak malak kol gibi ....arak var

2 Kilo Bebek
Uluslar arası bir yarışma düzenlenmiş. Osmanlıdan Nam-ı Kemal katılmış.
Yarışmanın kuralı çok büyük bir yemek masasının üstündeki envai çeşit yiyeceklerin hepsi ara verilmeksizin silip süpürülecek,
Sonra 100 katlı bir binanın 100. katına çıkılacak ama hiç sıçmadan.
Yarışma başlar ve İngiliz tüm yiyecekleri yiyip başlar merdivenleri tırmanmaya ancak daha fazla tutamayıp kırkıncı katta salıverir.
Alman yarışmacıda çıkmaya başlar oda 51. katta su koyar.
Bizim Nam-ı Kemal masada ne var ne yoksa yalayıp yutar ve başlar merdivenlerden çıkmaya. Bu arada tüm basın mensupları da 100. katta galip gelecek kişiyi merakla bekler.
Nam-ı kemal 56. katta çok sıkışır ama yarışmayı kazanmaya kararlıdır ne yapacağını düşünürken bir bakar ki 56. katta bir doğum hane orda bir sürü yeni doğmuş bebekler kundakta yatmaktadır. Birinin bezini çeker altına bağlar ne kadar varsa boşaltır.bezi tekrar bebeğin altına sarar. Bir hızla çıkar rahatça 100. kata.
Ertesi gün gazetelerde manşeeeeeet:
"Muhteşem Türk 100. Kata kadar çıktı büyük ödülün sahibi oldu tüm dünyaya adını duyurdu."
En altta ise ufak bir haber:
"2 kilo doğan bebek 10 kilo sıçtı."

HTML