niye rapidshare???

babacanaga

New member
niye rapidshare 'ü kullanmak zorunda kalıyoruz?
acaba başka paylaşım siteleri olmadığı için mi?

niye başka paylaşım sitelerini kullanmıyoruz?rapidshare'ün avantajı ne?free 'ye çok zor indiriyor,premium felan da pahalı...
upshare felan var paylaşım sitesi,daha çok var ,o siteler işimizi görmez mi?

http://www.divshare.com/
diye bi site var,çok beğeniyorlar...
bir de ftp sunucularında felan indirmemiz mümkün mü?tam bilemiyorum ama aydınlatırsanız sewinirim...

gencfbb

New member
rapid diğer sitelere göre daha iii + rapid daha yaygın bir şekilde kullanılıyor 3 aylık 40 ytl ye alıyorum babalar gibide indiriyorum

goktay

New member
rapid en uzun ömürlü ve diğerlerine göre daha kaliteli ve az bi miktara yüksek hızda birçok download imkanı veriyo bence o kalite için değer free ye tıklaynlar için zor gibi :d

bochi

New member
Bence pahalı olan sınırsız internete verdiğimiz para... O kaliteye göre rapidshare in fiyatları oldukça uygun üstelik paylaşım yapanlar ücretsiz olarak sahip olabiliyor.Bir aralar uploadla uğraşıodum sürekli bedava kullandım rapid i... şimdi paralı üyelik kullnıyorum.Helali hoş olsun...

chester26

♫Цпẳρρя&#1
en iisi rapid kardeşim her yönden tek kötü yanı yavaş inioo o kadar rapid devam

kumpas

New member
netload var benim tek linkte favorim, 350 mb diziler için falan çok ii ,
oldukçada hızlı ama ücreti nedir bilmem

sefikinanc

New member
walla bencede rapid daha iyi yani diğerlerine göre bencede üyelik alıyoruz baba gibi indiriyoruz abicim gerçekten öyle gavur firması diye lad demeyin beğenmeyen indirmez öyle değilmi kardeşim yaw :D

para dox

New member
herkes dosyasını rapid'e yüklemiş şimdi herkes rapid'den vazgeçip başka siteye yüklese dosyalarını o da pahalı olacak...

9 tane korsan cd 18 ytl. bir aylık rapid 18 ytl. günde 10 gb 'a indirceğin herşeyi bir ayda indir sonra beleşe devam et..

mactaylor

New member
çnkü en az reklam rapidde.. ve serverdan dosyayı elinize temiz ulaştırıor.. cookie lerle sinirinizi bozmuyor ;)

en iisi rapid kardeşim her yönden tek kötü yanı yavaş inioo o kadar rapid devam
bu arada rapidde yavaş deil.. 2mb lık sınırsız net var bende hızı köklüyorum :) eviniz türk telekoma uzaksa veri aktarım hızlarınızda öğlen yoğun olduğu zamanlarda düşüyor. download acelator plus ile 213 kb a çıktıımı bilirim :)

HTML