niye foruma girmek zor

hardsolver

New member
arkadaşlar foruma girereken niye bilgisayar zorlanıyor sistemdemi bir sıkıntı var analayamadım diğer sitelerde hiç problem yokken foruma cok uzun zaman alıyor daha doğusu nispeten uzun bi zaman nedenini bi söyleseniz sevinirim

react

Admin
Süper Moderatör
yogunluk oldugu zamanlarda biraz kesinti olabiliyor ama fazla uzun sürmüyor
misal şu an sorun olmadan dolaşabiliyoruz

Swat_TR

Altın Üye
Genel online üye sayısı çok olunca kisa bir kasma yapıyor ama onun dışında google bile kafa turar :)

System33

New member
Bendede çoğu kez sayfa görüntüLenemiyor oLuyo girerken zorLanıyo Bu gibi durumLarda insan sıkıLıp sayfayı kapatıyor.. Gına qetiyo bazen.

1sc0rp!tX

Altın Üye
BAna Göre En büyük Sebep boş boş mesaj yazmaktan..YEni Üyeler bunu çok yapıyor..Ana Sayfaya zor giriyorum..Hatta giremiyorum..:mad:

SickDreTh

Altın Üye
hackhell ın farkı ıste!!!ama hakkaten ben bazen cok sıkıntı cekıorm bu konuda ama olsun gene de deger hackhell e:D

Fatih Hoca

Banned
Basit, sıradan, boş bi site olmadığı için. Üye sayısı 190 bine yakın. Günde en az 20 bin kişi giriyo, sadece şu anda online olan 2 bin civarında. Normal karşılamak lazım.

pasaoglu

New member
bunu ıyı gundeme getirdiniz gece genelde musaıt ben burdayım ve sıkıntıo yokkkk gece gırın

ManigatöR

PlaYboY 69
evet geceleri(02-05 arası) harkulade daha cevap gönder e tıklamadan msjım konuda gözüküyor hatta otomatik anasayfaya dönüor çok mu abarttım hehe

HTML