nie okula gidilir...?:D

dezzy

New member
-Sohbet etmek için
-Devamsizlik yapmamak için
-Bos zamanlari degerlendirmek için
-Renkli kazaklari göstermek için
-Sinif mevcuduna katkida bulunmak için
-Ögretmenlere günaydin demek için
-Siralarin üstüne resim çizmek için
-Derslerde uyumak için
-Erken kalkmak sagliga yararli oldugu için
-Kantin bütçesine katkida bulunmak için
-Okulun geç kagidi stogunu bitirmek için
-Fal bakmak için
-Tenefüse çikmak için
-Defile yapmak için
-Fikra anlatmak için
-Okul çikisinda kadiköy'e gidebilmek için
-Sinifi azdirmak için
-Ögretmenleri sinir etmek için
-Uzun eşşek, para maçı...vs. oynamak için
-Sevgili bulmak için
-Sınıftakilerle dalga geçmek için.....

.Carnage

New member
çok güzel valla ha bende okulun son haftası salı günü galiba gitmiycem demiştim annemde misafirler gelcek demişti zıııııt anında okula iyiki gitmişim okula kızlar falan ohh ne güzeldi o günler...

Gєηco

Altın Üye
dezzy bunu baban duymasın :D :D

A

AngeL

Guest
dezzy yazıkk kıyamam ufaklık sna daha 12 sin daha cok okucan yazık sana :D şaka bi yana keşke senin yasında olsmda okusam bu günlerin degerini iyi bil. hayat herzaman bu yaşlardaki gibi neşeli geçmiyor..

gizemliperikizi

New member
ahhh ahhhh nerde o günler değerini bil dezyy ünv ortamı bile ne ilkokulu ne liseyi hiçbirine benzemiyor en coşkulu anların senin :(

.Carnage

New member
he valla ben lisedeyim şindi ama ilkokuldayken derdim ya ne zaman bitcek bu okul ne zaman bitcek bu okul diye ha dedim nooldu 2 sene sonra bitio şindi lise 2'ye geçtim şimdide bitmemesini istiom....

ShitDeath

New member
Her donemin kendine gore guzellikleri var...
-ilk ve orta (Sorumsuzlugun harika hafifligi. Calismadanda sinif gecilebilio)
-Lise arkadas ortamlarinin mukemmelligi (Okulda yada farkli bi ortamda herkesin en samimi ve coskulu oldugu yillar)
-Univ. Evin varsa rahatligi ve arkadaslarinla evinde alem yapmanin zevki. Yoksa evi olan birinin evinde alem zevki. (Oda yoksa essek olmanin inanilmaz hiyarligi...)

Ne olursa olsun favorim lise dir... En mutlu yillarimdi :(

sssnakesss

Banned
spysense' Alıntı:
he valla ben lisedeyim şindi ama ilkokuldayken derdim ya ne zaman bitcek bu okul ne zaman bitcek bu okul diye ha dedim nooldu 2 sene sonra bitio şindi lise 2'ye geçtim şimdide bitmemesini istiom....
vala haklısın spysense bende lise 2 ye geçtim ah bi liseye geçeyim kıza kız demeyeceğim eve girmeyeceğim eğleneceğim hayatımı yaşıyacağım

ne oldu ah keşke orta okulda olsam diyom şimdi!

tolga

New member
valla ben okulun hiçbi faydasını görmedim,

okumayı evde, dersleri kursta öğrendim,
arkadaşları mahallede buldum, sohpeti net te ettim,
boş zamanlarımı tv izleyerek değerlendirdim,
fakülteyide bitiremedim zaten....

A

AngeL

Guest
ShitDeath' Alıntı:
-ilk ve orta (Sorumsuzlugun harika hafifligi. Calismadanda sinif gecilebilio)
-Lise arkadas ortamlarinin mukemmelligi (Okulda yada farkli bi ortamda herkesin en samimi ve coskulu oldugu yillar)
-Univ. Evin varsa rahatligi ve arkadaslarinla evinde alem yapmanin zevki. Yoksa evi olan birinin evinde alem zevki. (Oda yoksa essek olmanin inanilmaz hiyarligi...)

Ne olursa olsun favorim lise dir... En mutlu yillarimdi :(
ahuahau ösellikle ünv olayına bittim..

ruzgar

New member
en güzelii lise yıllarııı 2-3 sene özellikle ahhhhhh ahhhh gerçi ben 5 ylda bitridim ama kredili sistem sağolsunn :D:D liseyi bitiridsim askere gittim 1 ay sonra ehuheueueueueu

'StİnG'

Banned
kızlara parmak atmak için yazmayı unutmuşsun yafff:D

hannibalgs

New member
ulan bizim okulda kız yok a.q biz nası geçirdik 3 seneyi ben hala şaşıyorum..!:D

LosTCorpsE

New member
ShitDeath' Alıntı:
:(
lem bittim bunun sonuna yaw. manyakmı yapacan shitdeath beni.:D harika olmuş

bu arada dezzy:::
kardeşim sen daha işin en zevkli yerindesin. yapabildiğin kadar cozut! bak bunu unutma şuan da senin en önemli işin cozutmaktır:D
3 yaşımdan beri okuyorum ama hala okuyorum(bitmedi bitmeeeez!). eğitim öğretim denen sürecin ruhuna rahmet okur oldum! ya ben okulu uzata uzata okuldan atılırım yada bi hocanın kafasını patlatır hepten koparım....

SaMuRaY

Banned
kızLarların etek boyLarını ölçmekten dersmi gördük bee :D disipLin suçLarı oLurdu makara NErde o günLer beaaaaaaaaa

MECHUUL865

New member
Yaw Biz 2 Yil Sap Gibi Gittik Geldik Cok Az Kiz Vardi Sonyilimizda Okula Bkizlar Bi Dolustu Sormayin Ortalik Cennet Oldu Hurİler TenefÜse Cikiyolari

HTML