Nfs the run

indifito

New member
çok araştırma yaptım hiçbir yerde çözüm bulamadım o nedenle size sorayım dedim son ümidim burası.

64 bit w7 ultimate de normal olarak oynanan oyunu 32 bit w7 ultimate e kurdum. kurulum normal şekilde gerçekleşti crack felan herşey tamam oyuna giridiğimde tam ekran modunda ekranın sadece sol üst kısmı görünüyor. pencere moduna aldığımda sorun olmuyor tam ekranda böyle bir sorun var nasıl çözerim?
ekran kartım volar gts250 1 gb ddr3 256 bit. kison sürümleri yüklü nvidia ayarlarından güncelleştirme kontrolü yaptım az önce yok dior ne yapcaamı şaşırdım lütfen yardım.

indifito

New member
4. kez kurarken farkettim kurulum sonlanırken "dış bileşen bir sorun oluşturdu" diyeyek kurulumu bitiriyor bu dış bileşen nedir acaba?

indifito

New member
az önce de dragon age 2 yi kurdum ondada şu sorun çıktı tam ekran açtığımda simgelri yaklaşık 5cm sağda algılıyor yanı mesela new game yazısının üzerinde durunca değil de o yazının 5 cm sağında durunca yazı aktif görünüyor ama pencere modunda oynadığında sorun yok bu nasıl saçma bi atadır ya. bi ayarımı bozdum bişeymi yaptım anlamadım ki lütfen yardım edin

indifito

New member
az önce bişeyi farkettim bu tarz sorun çıkaran oyunları bilgisayar pencere modunda açıyor ben tam ekrana alınca sorunlu oluyor acaba bi ayarımı eksik. çıldırıcam w7 ultimate 64 bit kurdum ekran kartına elimi sürmedim oynadığı oyunları sorunsuz oynadı 32 bite geçince ekran kartınıda tanıtayım dedim tanıtmaz olaydım lanet olsun ya. 37 tane oyun kurmam gerekiyor bu makinayı net cafe için hazırlıyorum ama bu sorunlarla müşteriye sunmam mümkün değil ve çok acelem var buraya bakan biri lütfen yardım etsin

HTML