Nfs Most Wanted Murat 131

rakipsiz51

New member
nfs most wantedda murat 131 kullanmak herkese nasip olmuyor
en süper arabalar hatta aklınıza gelmiycek kamyon, tır, k9 polis arabaları dahil muhteşem bir eklenti

..::ALINTIDIR::..

Programın adı
NFS Most Wanted [Ferrari 360 Spider Mod] (266 KB)

Eklenme tarihi
22 Mart 2007 Perşembe

Türkçeleştiren
Dj Clup Gökan ATİK

Tanıtımı : indireceğiniz yama Need For Speed Most Wanted Ferrari 360 spider modudur. Bu modla arabalarınızda ferrari ile oynayabilirsiniz yapmanız gereken tek şey install dosyasını kurun sonrada masaüstüne gelen modu çalıştırın ve araba satın aldığınız yere gidin veorda ferrari 360 spider göreceksiniz Quick race menusundeki bonus araçlarınızda çogalıcak

Programın adı
NFS Most Wanted İstanbul Mod Ek Paketi

Tanıtımı :
NFS Most Wanted oyunu için geliştirilen Istanbul modunun Beta 3 sürümü. Bu sürümde oyuna Ferrari F430 ve Nissan Skyline ekleniyor, aynı zamanda arabanın içine girilmesini sağlayacak kamera açıları programına sahip, oyunun nasıl çalıştırılacağı ayrıntılı şekilde programın içinde yazmaktadır

Programın adı
NFS MW (Murat 131)

Tanıtımı : Bu mod, NFS MW için geliştirilmiştir. Modda Nissan Skyline GTR R34 V-spec, Ferrari F430, BMW 850csi ve MURAT 131 bulunmaktadır.
Bu modu çalıştırabilmek icin NFS MW oyununa ihtiyacınız olacaktır. Programı yükledikten sonra çıkan dosyanın içindeki nfs mw patch 1.3 u bilgisayarınıza kurun. Ardından oyunun %100 tamamlanmış `save` dosyası için Kemal adlı dosyayı belgelerimdeki nfs most wanted klasörü içine kopyalayın. Ardından NFS MW IST adlı klasörün içindeki bütün dosyaları standartı Program files\EA Games\Need for Speed Most Wanted`ta bulunan klasörünün içine kopyalayın.

Kamera açılarını çalıştırabilmek için gerekli bilgiler o klasörün içinde bulunmaktadır.
Ferrari F430 u quick race de bonus arabalar bölümünden oynayabilirsiniz.
Nissan Skyline ve Murat 131 üzerinde govde dışında diğer modifikasyonları yapabilirsiniz.
Moddaki BMW 850csi ile oynamak istiyorsanız, bu dosya içindeki dosyaları SL65 dosyasının içindeki dosyalarla değiştirin.

http://rapidshare.com/files/118693326/nfs_mod_paket.rar.html

arkadaşlar şahsen kendim kullanıyorum süper bi olay bence murat 131 le düz yolda 360km/sn ulaşıo

http://youtube.com/watch?v=kMFgkYgYU2w
http://youtube.com/watch?v=aHkvUF-N8EQ

İZLE

İZLE

İZLE

dehşet bişey olmuş bayıldım

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
zuahahaa

süper olmuş ya
indiriyorumm

Hardy

KroNiqDepR3s!F
tamda oyunu indiriyorum üstüne bunu gordum saolasın oyunu indirim indiricem =)

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
emegine saglik teşekkürler ee turkLerinde Katkisi oLSun Nfs'ye :D

ozgur00

New member
abi bende nfs mw hayranıyım bende ford gt mustabg 341 5. vites 6. vides 429 kmh

yardımcı olabilirim arkadaşlar yardım isteyenlere

ugpo23

New member
bence oyunun demosunu indireceğine git 4-5 ytl ver de al oyunun kendisini :D bu arada kardeş eline sağlık:D

sweet_eros

New member
Emeğine Sağlık Olsun!...

:victoryGERÇEKTEN GÜZEL BİR PAYLAŞIM ARKADAŞIM ELİNE KOLUNA AYAĞINA DİLİNE YÜREĞİNE DALAĞINA BÖBREĞİNE CİĞERİNE AKCİĞERİNE KALBİNE SAĞLIK OLSUN:clap

HTML