Neyİn İcat Edİlmesİnİ İsterdİnİz?

vivaalesta

New member
NEYİN İCAT EDİLMESİNİ İSTERDİNİZ?

aklıma gelen ilk şey bir rüya görüntüleme makinası. akşam kafanıza takıp kaydedeceksiniz. ertesi gün bak rüyamda ne gördüm diyip izleteceksiniz..

bakalım sizin aklınızdan hangi icat geçiyor ;)

System33

New member
Ben ihanet önleyici bi makina isterdim.. ihanet anında ben şerefsizin biriyim diye bağırmalı..

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
hayatta degistirmek,sil bastan yapmak istedigim bir cok sey var o yüzden bende zaman makinasi isterdim.

vivaalesta

New member
Ben ihanet önleyici bi makina isterdim.. ihanet anında ben şerefsizin biriyim diye bağırmalı..

valla çok değişik bişey. herhalde daha icat edilmediği için değişik geldi..

lazaslan

New member
Benim aklımdan da zaman makinası geçiyor.

Geçmişe dönüp dünyayın bu iğrenç duruma gelmesine sebep olan bütün insanlara ve bütün olaylara mani olmaya çalışırdım.
Bir de gidip Atatürk'ü görmek isterdim.
Belki bu sayede erkenden ölmemesi için ona sağlığı hususunda daha dikkatli davranmasını , 20 yıl daha fazla yaşamasının Türkiye için ne denli önemli olduğunu anlatabilirdim.

ŤêΧâŠ

Altın Üye
bende karşıdakinin düşüncesini okumak için bi makina isterdim, iki yüzlülük ortaya çıkar böylece..

εگмεя

Fuzuli Üye
bende bana birisi soru sorarken yada benden bisey ögrenirken
iyi niyetlimi kötü niyetlimi olduğunu ortaya cıkaran bi makine oLsun isteRdim

vivaalesta

New member
ışınlayıcı istiyorum. para derdi yok bişiy yok akşam işten çıkınca git gir makinaya sonra malezyada akşam yemeği yeee.

vayahutta görünmezlik iksiri olacak kim ne diyo naapıyo öğrencez ama maalesef bunları sadece icat edenin bilmesi lazım yoksa bi işe yarıycağını sanmıyorum :(

NeRoN_64

Banned
Sevdigim Kizin Beni Sevmesini Sagliycak Bir Alet Ciksin Yeter :'( :(

HTML