Newport International University

yusi9

New member
Newport International University, lisans ve yüksek lisans yapmak isteyen tüm kişiler için e-learning (İnternet Tabanlı Eğitim) ve YBE (Yönlendirilmiş Bağımsız Eğitim / Independent Directed Learning) yöntemleriyle lisans ve yüksek lisans programları sağlamaktadır.

İngiltere, Macaristan, Belçika, İsrail, Meksika, ve Hong Kong gibi dünyanın bir çok ülkesine yayılmış bir Amerikan Üniversitesi olan Newport 1999 yılında Türkiye’de de uzaktan eğitim yöntemi ile hizmet vermeye başlamıştır.

NIU kayıt bürosu aracılığıyla alınan öğrenci kayıtları Wyoming Eyaletinde bulunan merkeze gönderilir. Öğrencilere NIU uzaktan eğitim bürosundan NIU Online Campus şifreleri ve eğitim malzemeleri gönderilir. Eğitim malzemeleri ile birlikte ID numaralarını içeren öğrenci kimlikleri de ulaştırılır. İngilizce dil seviyeleri yeterli olmayan öğrencilere Newport İngilizce Hazırlık Okulu için gönderilen internet tabanlı dil eğitimi için gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile öğrenciler 7 gün 24 saat diledikleri zaman diledikleri yerden Online eğitime katılabilirler. Eş zamanlı olarak Amerika’daki öğretmenlerle canlı ortamda derslere katılabilirler. NIU eğitim sistemine katılan öğrenciler hem İngilizce dil seviyelerini yükseltir, hem de seçmiş oldukları alanda, lisans veya yüksek lisanslarını tamamlayabilirler.

410 Grand Avenue,Suıte 103
Laramie,Wyoming, USA

TELEFON: 307 721 80 58
E-mail: [email protected]
FAX: 307 721 80 42
WEB: www.niu-edu.us

Newport International University Study Centers
Belçika
www.nub.be Kolombiya
www.newport.edu.co
Ekvador Cumhuriyeti
[email protected] Hong Kong
www.niu.com.hk
Macaristan
www.econovumakademia.hu Endonezya
www.rad.net.id
İtalya
http://www.newportuniversity.it Japonya
[email protected]
Kenya
[email protected] Letonya
www.netuniversity.lv
Moldova / Ukrayna
www.nub.be Tayvan
[email protected]
Birleşik Krallık
www.niu.org.uk Venezuela
[email protected]

Dha çok bilgi için yukarıdaki adreslerden de yararlanabilirsiniz..
Saygılarımla ...
Yusi 9

eSKeyP

New member
biraz göz attım fakat fiyat konusunda bi bilgi bulamadım, yani şifre kitap vs. şeyler ücrete dahil değil falan diyo ama, kaydolmak için istenen ücret ne kadarmış senin bu konuda bi bilgin var mı?

yusi9

New member
ücretler kayıt yaptırdığın bolume gore değişio ...orneğin bil. bilimleri . müh. seneli,k 10.000 $ dı galiba

HTML