Network Marketing Nedir? Network Marketing İle Kazanç Sağlamak

KnockOut

Super Sonic

Network Marketing; firmaların müşterilere daha kolay ulaşması ve bu insanları kendi müşterileri yaparak ürün satışlarını artırmak ve daha yaygın hale gelmek, müşterilerine buradan pay vermektedir. Klasik Network Marketing'de başarılı olabilmek için çevremizin geniş olması gerekiyordu ama internet kullanımının artmasıyla buna gerek kalmadı. Çünkü internetin yaygınlaşmasıyla bu gücü kullanarak daha rahat ortamda pekala yapılabilir.

Network Marketing, insanların kendi işini kurmasını ve bundan ömür boyu kazanç elde etmesini sağlamaktadır. Network Marketing'e örnek verilecek olursa 1 kişinin % 100 çabası yerine 100 kişinin % 1 çabasıyla para kazanılan bir sistemdir. Yani bir Network sistemine üye olduğumuz zaman bize verilen linkten yeni kişiler üye yapıp gurubumuzu büyütmemiz gerekmektedir. Gurubumuza davet ettiğimiz kişiler üye olursa bunlar alışveriş yaptıkça komisyon alırız ve gurubumuzu ne kadar büyütürsek o kadar çok gelir elde ederiz.

Tabi bu kazançlar bir seferliğine değil referans linkimizle üye yaptığımız kişiler her alış veriş yaptığında biz de belli bir miktar para kazanıyoruz. Dünyaca kabul edilmiş pazarlama stratejisi olan Network Marketing; aracı olan toptancı, reklamcı, perakendeciyi ortadan kaldırarak hem müşterilerin hem de kendinin kazancını artırmaktadır.

İnternetten para kazanmak istiyorsanız biran önce başlamalısınız.
"Parayı değil, para kazanmayı sevin"

TheMetaor

тм ρRoduction
Bu kadar bilgi yetersiz knock gecen biri ile görüştüm sunum yaptı bana web satışı ile alakalı 600 tl karsılık vererek ofis + host + domain 1 senelik sahibi oluyorsun pascal üçgeni gibi her arkadasına sattıgında komisyon alıyorsun + onların satışlarında da lakin web satısı sakat geldi bana web sahibi olmak için 600 lira mütiş bir paraki içindeyiz az çok biliyoruz.Ben web sahibi olmak istersem bunu hh zaten el atıyor cüzzi bi fiyata hellboydu sanırım.Neyseki satış bunla sınırlı deil bir çok şeyin satışı gerçekleşiyor diye biliyorum.Daha ayrıntılı satışlar için burdan bilgi verebilirsen iyi olur adamım bekliyorum öpüldün.

NAZMi

New member
Arkadaşın bahsettiği çeşitli kozmetik ürünleri veya ev eşyaları pazarlama adı altında üyelik ve satış sanırım weble alakalı olduğunu sanmıyorum network baglantı anlamında kullanılmış yanıltmasın.