network işine yeni başlayanlar için çok değerli bir çalışma!!!

smallrappe

New member
Çalışmayı Alcateldeki stajım esnasında derledim. Network konusundaki temel bilgileri en yalın anlatımlarıyla ve en öğretici şekliyle bulabilirsiniz. Çalışma tamamen benm emeğim olup birçok yerli ve ingilizce kaynaktan yararlanılmıştır.
Umarım hepinizin işine yarar. Paylaşımlarımızın devamı için teşekkür esas tabi. Helal-i hoş olsun..

http://dosyam.net/?id=qtthf6

YA ARKADASLAR ANLAYAMADIGIM BI KONU VAR. 75 GORUNTULEME SONUCU YAZILAN 2 CVP+1 TESEKKUR. BUNUN ANLAMI BU ARAKADASLARIN DOKUMANI BEGENMEDIGI MI YOKSA TESEKKUR ALISKANLIGININ GELISMEMIS OLMASI MI. YANI ALAKASIZ ALAKASIZ KONULARDA YAZILAN CVPLARIN EDILEN TESEKKURLERIN HADDI HESABI YOK; HERKESIN CIDDI BICIMDE YARARLANABILECEGI, UZUN BIR CALISMANIN URUNU OLAN BU DOKUMANIN KARSILIGI BU MU OLMALI. TEKRARLIYORUM HELAL-I HOS OLSUN ANCAK INSANIN HEVESI KIRILIYOR. VoIP KONUSUNDA HAZIRLADIGIM BASKA BIR DOKUMAN DAHA VAR ONUN DISINDA SUAN UZERINDE CALISTIGIM SIP KONUSUNDA BIR DOKUMAN VE POWERPOINT SUNUMU HAZIRLIYORUM. NORMALDE BUNLARI DA PAYLASMAYI DUSUNUYORDUM ANCAK HAKIKATEN COK CAN SIKICI BIR DURUM. NEYSE DAHA FAZLA BISEY SOYLEMEYE GEREK YOK SANIRIM!!!

HTML