Nereye gidiyoruz?

akharis

New member
Sitenin üstündeki bannerlarla ilgili çok şikayet war. Ben şikayet etmiycem çünkü beni çok rahatsız eden bi tarafı yoq. Ama sormak istediğim bi kaç soru war.

En başta bannerlardan en üstten ikinci bannerdaki yazıda

college yazıLAMAmış. Yanlış yazılmış.

Sitede eskiden ;

'Arkadaşım bayan arkadaşlarda war forumumuzda lütfen kullandığınız kelimelere dikkat edin ve konu başlıklarınız adam gibi olsun '

gibi sitemler söz konusuydu.. Bu çıkışları yapan arkadaşlar şimdi bu en üstteki bannerlar hakkında ne düşünüyolar. Daha kötüsü uzun süreden beri hh'in gülleri olmuş sürekli aktif halde olan kız arkadaşlarımız artık hh e gönül rahatlığıyla girebiliyorlar mı?

Deşifrede tüm Türkiye'ye lanet olsun ki reklam olmuş bi siteyiz ve internet ortamlarında adult forumu olarak anılan bi siteyiz. Böyle olmadığını iddaa ediyoruz bende yakın zamana kadar böyle düşünüyodum ama artık yeni mesajlara tıkladığımda çıkan konulardan %60-70 i adult bölümünden oluyor. Artık bu bannerlarda ünümüze ün katıcak ve daha çok üye sayımız olucak ve bu arkadaşlar da adult bölüm sayesinde en çok teşekkür yarışına katılıcaklar. Olay sadece teşekkür değil tabi ki, paylaşım olayı gerçekten güzel bişiy.. Ama adult dışındada o kadar çok paylaşılacak şey warken sadece o bölüme yüklenilmesi çok kötü.. Özü şudur ki ;

1) HH'de bayan arkadaşımız kalmıycak gibi gözüküyo. İki tane kızın dilini birbirine değdirdiği bi reklamı olan siteye giricek çok fazla kız tanımıyorum. Belki wardır tabi..
2) Deşifre'de hh nin ünü yayılmışken bu bannerlar üstüne tuz biber oldu.
3) HH tam bir adult sitesi oluyor. (oldu demek istemiyorum)
4) HH'nin eski tadı kalmadı.

Son olarak söylemek istediğim bişiy war. 'HH'yi bırakıcam bu bannerlar yüzünden' diye isyan eden arkadaşlar boşuna klavyelerini eskitmesinler doksan bin üyesi olan bi siteden beşbin üyesi gitse ellerinde seksenbeşbin üye kalır. Anlaşılması gereken 'giden gider kalan sağlar bizimdir ' mantığı hüküm sürmektedir.

Saygılar..

Konuyu kapatmazsanız sevinirim ama hemen kapanıcağını biliyorum.. Sadece görüş bildirmek istedim.

XShoOt

Banned
Görüşüne saygı Sunarımda hh`nin aduLt Formu OLduqu n£rd£n Cıktı.adı uStunde Forum sitesi aduLt deqıL.Ama Sen aduLt olarak kuLLanıyOr$an O ßa$ka taßi ; ) İyi ForumLar...

akharis

New member
Adult sitesi olarak kullansam bu yazıyı yazmam çok saçma olur sanırım. Adı üstünde forum sitesi evet ama reklamlarıyla ve yoğunlukta olan konu başlıklarıyla ADULT FORUM sitesi oluyor hackhell.

arfy

____yaNNNNN
iqitane kız diLini birbirine değdirio burda dünyaLar kopuo...

bnce bırakaLım cok cooook uzadı bu rekLamLarLa iLgiLy poLemikLer ...

kabuLLensenishde kabuLLenmesenishde güseLL kadınLar her zaman bööLe rekLamLarda kuLLanıLmıshLardır we kuLLanıLıcakhLardırda ...

sanqi çırıL çıpLakh sewişen bi çift görmüşhcesine feryatLar ediLio ...

rekLamı weren firma bunu istemişh bu koyuLucakhtır ...

akharis

New member
ben feryat felan etmiyorum sadece düşündüğüm bi kaç bişiy war ve bunları savunuyorum burda... Evet çok uzadı bu reklamla ilgili polemikler ve uzuyacak. Daha kaç kişi benim gibi bu bölümde kirlilik yaratıcak ve dediğin gibi kabullenilmesi gerek, yapcak başka bişiy yoq zaten.. Aslında yazdığım yazıyı tamamıyla okusaydın çırılçıplak sevişen çift reklamı olmadığının farkında olup konseptin iyice o tarafa doğru kaydığını anlatmaya çalıştığımı farkederdin. Ama anlatamamışım demek ki derdimi. sağlık olsun.

Moderatör
Moderatör
Arkada$ım ßu Forumda 100 ßin konu var ßu konuLarın Sadece %10'u aduLt'tur..
+ 1 miLyon mesaj vardır ve ßu mesajLarın %10'u AduLt'tadır..

SevgiLi Webmaster'ımız Dark_AngeL güzeLce anLatmı$ ßu rekLamLarın seßeßini
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=111816&page=3

İstemeyen rahatsız oLan ßu siteye faydası oLmayan vs. gibi ki$iLer 1 dakika ßiLe durmasın demi$.. hergün TeLevizyonLarda magazin programLarında o kadar $eyi izLeyerek rahatsız oLmayan kızLar aiLeLer ßu rekLam ßanneri için rahatsız oLuyorsa Varsın ßu siteye aduLt sitesi oLarak ßaksın.. AduLt Madem kınanacak , iğrenç ßi $ey.. $u an orada 700 ki$i onLine durumda ßayanıda var erkeğide.. En ßasiti aduLta takıLan ßir ßayan ßana geLip. ResimLerini çekip yayınLamamı istiyor.. Demekki ßayanLarımızda ßu i$e meğiLLi.. Rahatsız oLmadıgın ßi$ey hakkında konu açmanda yersiz.. Site yönetimi ßir çok $eyi göze aLıp o rekLamLarı koymu$ niçin? ßir amacı var keyfinden koymamı$.. Varsa vereceğin daha güzeL seviyeLi ßir rekLam ßuyur ver onu yayınLayaLım..

SaygıLarımLa..

SpYCeZa

O Bir İdeoloji
Ya Abi Reqlamlar Adult Diye Sitenindemi Adult Olması Gereq
Para Qazanmaq İçin Adult'da Qoymaq Zorunda Qalıoz...

arfy

____yaNNNNN
KaRma' Alıntı:

İstemeyen rahatsız oLan ßu siteye faydası oLmayan vs. gibi ki$iLer 1 dakika ßiLe durmasın demi$.. hergün TeLevizyonLarda magazin programLarında o kadar $eyi izLeyerek rahatsız oLmayan kızLar aiLeLer ßu rekLam ßanneri için rahatsız oLuyorsa Varsın ßu siteye aduLt sitesi oLarak ßaksın.. AduLt Madem kınanacak , iğrenç ßi $ey.. $u an orada 700 ki$i onLine durumda ßayanıda var erkeğide.. En ßasiti aduLta takıLan ßir ßayan ßana geLip. ResimLerini çekip yayınLamamı istiyor.. Demekki ßayanLarımızda ßu i$e meğiLLi.. Rahatsız oLmadıgın ßi$ey hakkında konu açmanda yersiz.. Site yönetimi ßir çok $eyi göze aLıp o rekLamLarı koymu$ niçin? ßir amacı var keyfinden koymamı$.. Varsa vereceğin daha güzeL seviyeLi ßir rekLam ßuyur ver onu yayınLayaLım..

SaygıLarımLa..
hay aazını öpiim karma ya ...

sabahtan beri 50 qişiye anLatmaya caLısıorum ...

bi ton yeni topicLer acıLdı ...​

:hhman: :hhman:​

Łîøŋкïŋg

...::AmigoSansar::...
KaRma' Alıntı:

SaygıLarımLa..
ortim en güzel açıklamayı yapmış.umarım artık bu konu hakkında başlıklar açılmaz

:..asker..:

New member
ya adultlık konusunda tam katılmıyorum ama reklamlar da harbiden sıktı..
artı kızların gelip gelmemeside benim umrumda degil.. yani zaten paylaşım amaçlı takılıyoruz buraya sonuç olark.. ee kızlar da var dediğin doksan binde en fazla beşyüzdür .. ee yani onlarda olmasa olur diye dşünülüyordur herhalde.. :-D

yani ben konu açtım maşşallah bi yönetici cvp bile vermemiş..

artı xp kullandığımız halde siteyi açınca gelen reklamlardanda bıktım.. sonra yok program kullanın falan demeyin.. yani her bi şey için program kullacaksak..
en aından site açılınca yeni pencerede gelen reklamlar kadırılsa hiç fena olmaz...

MAJESTE

Kadim Dost
Hepinizi Anlıyorum Gönül İsterki hiç bir reklam olmasın elbette ama malesef finansman olarak bu kadar gücümüz yok her geçen gün hızla büyüyoruz. Hepimiz buna seviniyoruz, gururlanıyoruz değil mi ? İşte burda yönetim devreye giriyor konular üyeler arttıkça sitenin hızı değişio sonra ne başlıo şikayetler site neden bu kadar yavaş siteye giremiom v.s. herkes elini vicdanına koysun büyümek için finansman şart değil mi ne kadar masrafı ağar site olduğumuzu düşünün 4 sunucumuz aktif sizlere hizmet veriyor ve yine de yetmior ;) yakında sizler site yavaşladı diceksiniz bizde daha iyi hizmet için çalışmalar yapıcaz burda HackheLL sevenleri sevmeyenleri ortaya çıkıcak reklam olmadan finansman doğmadan daha iyi hizmet gecikir çıkan reklamları bir tıkla kapatalım sevmediğiniz bannerler olacak tabi ki az sayfayı aşağaya indirin bişi kaybetmezsiniz orda sonuçta çıplak kadın fotoları asla yer almıcaktır. Adult Deşifre bunlar boş Adult bölümümüz zaten var giren de baya insan var ;) onların hakkını da yemeyelim Hepinize teşk ediyorum biraz daha anlayış...

akharis

New member
Eywallah.. Haklısınız ama ben o konuyu görmedim daha önce..

valla BENCE bu konuları boşuna açmayın derim.

Çünkü: Bu sitenin bi sahibi (leri) var şu bir gerçek biz geçiciyiz o(nlar) kalıcı insanlar kalkmış şurda güzel bi forum sitesi kurmuş isteyen girer yorum yapar, isteyen girer paylaşım yapar, isteyen takılır, isteyen bırakır. Yani şunu demek istiyorum bizsadece ücretsiz üyelikle buraya üye oluyoruz şöyle düşünmek lazım derim hükümet i biz seçiyoruz ama stratejik kararları onlar alıyor kimse kalkıpta sen zam oranını %10 yapmışsın bu çok %3 yap diyebilir mi? dese bile kayda değermi soruyorum :( Sağlıcakla kalın umarım yanlış anlaşılmam.
Saygılar forum sakinleri.

direnn

New member
ağzına sağlık diyorum arkadaşım.bazı görme özürlüler kabullenmek istemese de gerçekleri söylemişsin. onlar kendi kendilerini kandırmaya bakalım daha ne kadar devam edecekler...

мєяωєм

New member
Nolİ La Burda :) :d

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
boş mesaj atmayın buraya.Cunku ciddi bir bölüm.

Forum oyunlarına takılabılırsınız

pointır

New member
karmanın verdiği yeri okudum tüm şikayetçilere sesleniyorom bir yerde daha yazdım almadan vermek Allah'a mahsustur

mübalağ olmasın ama Dark haklı her ay lüks bir daire parası vaeriyorum diyor
100 bin üye var sorarsan herkes formu seviyor dark deseki giriş paralı aylık bir doları geçtim aylık bir milyon üyelik parası dese merak ediyorum kaç kişi kalır

..........

karizma_5

karizmatik
sonuçta reklamlar her forum sitesinde var,
hh de ayakta durması için reklam gelirlerine ihtiyacı var,
günümüzde televizyonlarda bile açık saçık diziler
proğramlar oluyor ,
buna kimse karşı çıkmıyor,
şimdi forumda reklamlara takılmanızı anlamış değilim,
bunun tek çözümü
soner33 dostumun dediği gibi
her ay 1 ytl üçret verelim
reklama ihtiyaç kalmaz
saygılarımla

MAJESTE

Kadim Dost
Konu sanırım yeterince anlaşıldı inşallah bu konu ile ilgili bir daha başlık açılmaz bölelikle bir yere varamıyoruz Dark demişki bir lüks daire parası veriyorum Kesinlikle kelimesi kelimesine doğrudur aksini kimse iddia edemez Forum tümüyle ücretsiz arkadaşlar buna göre hareket edelim Biraz daha anlayış

HTML