Nefret

bozkurt_06

New member
spor ile ilgili bir arkadaşımızın yazısı adminler isterse silerler

İnsan olarak ve en başta GURURLU GÜÇLÜ ANKARAGÜÇLÜLER olarak, yıllardır çifte standartın ''kötü'' tarafında kalmışlar olarak, kulübümüzün gözle görülür bir atılım içinde olduğu şu günlerde, NEFRETİMİZ katlanarak büyüyor.

Neden diye soruyorum, neden sürekli karalıyorlar, kötülüyorlar? Ne zevk alıyorlar? Neden bu kadar akılsızlar? Neden?

Milli takımlar T.Direktörümüz Sayın F.terim üzücü bir kaza geçirip, parmağı koptuğunda 7 gün 24 saat hastanelere canlı bağlantı halinde olan futbolun yayıncısı ve meşhur bizans medyası, (yanlış anlaşılmasın herkes gibi bende çok üzüldüm, hiç bir insan evladınının kılına zarar gelmesin, herkesi Allah korusun)

Peki futbolun kardeşliğinden bahseden, Türk Futbolunun RESMİ YAYINCISI şimdi soruyorum; Benim canım kardeşim, Türk futbol ailesinin önemli bir parçası, Gençlerbirliği yöneticisi, pırlanta gibi, melek gibi bir insan, dürüstlük abidesi, sevgili Cüneyt Üstündağ ailesi ile birlikte kaza geçirip 13 yaşındaki evladını kaybettiğinde, bu evladımızı kara toprağa verirken üstelik annesinin babasının bu acı kayıptan haberi yokken NEREDEYDİNİZ BRE! ? İnsanlığınızdan utanmadınızmı bir haber bile yapamadığınız, bir başsağlığı mesajı dahi yayınlayamadığınız için? Ertesi gün Lucescu kalp krizi geçirdi diye KIÇINIZ YANMIŞ gibi haberler yaparken, bizzati Türk Futboluna yönetici olarak hizmet eden halen yoğun bakımda evladının kaybından habersiz Cüneyt'ime bir geçmiş olsun diyemediğiniz için, hiç kendinize sordunuzmu; ACABA BİZ İNSANMIYIZ diye?

Allah herkese sağlık sıhhat nasip etsin, kimseye evlat acısı yaşatmasın birde bazılarına İNSANLIKTAN azıcıkta olsa pay nasip etsin.

Gelelim futbola, Meşhuuur Vassell transferimiz.Sormak istiyorum başta futbolun RESMİ YAYINCISINA; nedir sizi bu kadar üzen? Nedir aklınızca kelime oyunlarıyla, uyanıkça laf geçirmeler? Bak bak bak habere bak; ''KELEPİR YILDIZ'' peki üstün zekalılar, siz böyle haber yaptığınız zaman kulübümüzün transferi için uğraştığı İngiltere Milli takımının bir oyuncusunun menejerlerinin daha fazla isteklerde bulunmasına ön ayak olmuyormusunuz? Kelepir ha? Ama sevdalısı olduğunuz ermeni orjinliler 30 milyon euroya, kendilerinden başka kimsenin talip olmadığı, futbol kamuoyunun çoğunluğunun ismini bilmediği bir futbolcu alıp getirince, Ülkeme daha fazla KAZIK girince neden çok mutlu olup coşuyorsunuz? Makul fiyatlara üstdüzey futbolcu transfer etmeyi takdir etmek ZORUNUZA mı gidiyor? Kazık yemekten başka, ülkenin parasını sokağa atmaktan başka marifeti olmayan sevdalısı oluduğunuz kulüplerin MİRASYEDİ başkanlarının icraatlarıyla coşmanız farklı ilişkileremi dayanıyor?

Vassell gelirdi gelmezdi, reklamdı, turistik geziydi vs vs e işte geldi.Ama duruun olmaz bunlar akılları sıra yine laf sokacaklar.Bildiğiniz gibi çok akıllı insanlar canııım.Bak bak bak habere bak;

''futbolcuyu karşılamaya taraftarların gelmemesi dikkati çekti. Vassell, görüşme yapmak üzere Ankara'ya ilk geldiğinde, yaklaşık 300 araçlık konvoyla karşılanmıştı.''

Kusura bakmayın ULAN demek zorundayım.Ulan çeke çeke dikkatinizi BUMU ÇEKTİ?

Şunu önemle bilmenizi istiyoruz, SİZDEN ŞİDDETLİ BİR ŞEKİLDE NEFRET EDİYORUZ.Çok haklı gerekçelerimizle.Ankaragücü camiası büyük hemde çok büyük camiadır.Bizlere her platformda haketmediğimiz muameleleri layık görenler eninde sonunda bunun altında kalacaklardır.

100. yılında ne bir politikacının, ne basının, ne yerel yönetimin kısacası kimsenin desteğini alamamış ve eminimki alamayacak olan ANKARAGÜCÜ, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada sizler olmadan var olacaktır.

NEFRETİMİZ sadece basına mı? Yahu ben bunu yazmaya kalksam beynimi yitiririm, kaç bin sayfa gerekir biliyormusunuz?

Benimle aynı havayı soluyan Ankaragüçlü kardeşlerim adına şunu söylemek istiyorum;

Biz sizi tutmayalım, sizler meşgulsünüz; başkentinde Stadyumu olmayan güzel Türkiyemizin BELLİ EYALETLERİNE stad yapmak için yoğun bir tempoda çalıştığınızı biliyoruz.Üstüne kim alınıyorsa alınsın, çünkü yıllardır Atamızın Başkentinin insanlarının gururu ile çok oynadınız.100. yılımızda kelimeler artık yutkunmakla durdurulamıyor.Çıkıverdi işte ağzımdan.

BİZDEN UZAK DURUN, ÇÜNKÜ SİZDEN GERÇEKTEN NEFRET EDİYORUZ.

GURURLUYUZ GÜÇLÜYÜZ ANKARAGÜÇLÜYÜZ.

Bora M.İBİCEK

lazzuri53

"LazigoL"
yazıyı yazan arkadaşın eLine kaLemine sağLık,bahsettiği her konuda hakLı..
Mirasyedi başkanLardan da,menajerLerin istekLerinden de,öLen-kaza geçiren isimsiz insanLardan da bahsetmiş ama ben de biLiyorum ki daha anLatacağı ve birçok insanın hak vereceği daha çok konu var..

HTML