neden olmadı? ses yok ve internete giremiyor:(

vitaminn

New member
bilgisayara format attım ama şu anda ses ve internet bağlantısı yok. anakartın driverını yükledim. ayrı bi ses kartı yok ama yine de ses yok. bu ilk problemdi ikincisi ise internete bağlanmıyor bilgisayar format sonrası. Ağ bağlantılarına giriyorum, ağ bağlantılarını görüntüle diyorum yerel ağ bağlantılarını görüntülü diyorum ama hiç bir şey gözükmüyor. yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.:saskin
sistem XP arkadasşlar bu arada.

HKuyucu

New member
anladigim kadariyla vista kullanıyorsun. eger oyleyse, ses olayı icin bildigin butun sabır dualarını edip duruma alismalisin,baglanti olayından anlamiyorum ama ses dedigim gibi:) eger vista degilse mutlaka cozumu vardır ve bilen birileri cikar.

HKuyucu

New member
xp de ses sorunları updateye baglandigin zaman cozuluyor zaten orada bir sorun oldugunu sanmıyorum [bende de ayrı bir ses kartı yok formattan sonra updateye baglanınca yukluyor surucuyu ondan sonra geliyor ses,muhtemelen sendeki de oyle olucaktır]

fakat baglantı olayı beni asiyor daha once hic karsilasmadim xpde boyle bir sorunla,yardımcı olamadigim icin kusura bakma ama eminim biri cozum bulur sorununa

HeaVenSiS

V.I.P
İnternete bağlanamıosan ve modeminde problem olmadığına eminsen anakart sürücülerini tekrar yüklemeyi dene...

vitaminn

New member
ewet modemde sorun yok anakart cdsini takınca acılan arayüzden yukle diyorum onun dısında yapmam gereken herhangi bi şey var mı? ne bilim cdnin içine girip setup falan bulmayı gerektiren bi olay. cunku seste yok.

HeaVenSiS

V.I.P
Modemde sorun olmadığını nerden biliyosun başka biyerde denedinmi denedinse anakart cd sini tak enbaştan yükleme yap yine düzelmezse donanımsal bi sorun olabilir...

vitaminn

New member
modemde sorun yok diye düşünüyorum çünkü bağlanmama sebebi yerel ağ bağlantısı olmaması diye düşünüyorum. e niye yok dersen bende o kısımda takıldım:)
ağ bağlantısına tıklıyorum. ağ bağlantılarını görüntüle diyorum boş bi yer. işte nasıl oluşturcam orda sorunum var.
airties modem onun kurulumunu yaparken kurulumu tamamlamadım ama onunda problemi yerel ağ olayı diye dusunmekteyim

HTML