Neden AK PARTİ

sedapinar

New member
,
İzledim...keşke izlemeseydim...Yüreğim sızladı..Kötü bir şaka olmasını diledim bu videnun..İnsaf edin sz neyi neyle kıyaslıyrsunuz.
Osmanlının o derin hoşgörüsü insana ve inanca saygısıdır üç kıtada cihan imparatorluğu kurduran.Padişahları Hz.Ömer'in adaletini düstur kabul etmişler hak yolunda halka hizmet için çalışmışlar.Ne mutlu bizlere ki onların torunları olma ayrıcalığına sahibiz.Ancak sahip oldukları inanılmaz güce rağmen ben kendisine dert yanan teb'a sına ''Ananıda al git'' diyen bir Osmanlı sultanı anımsamıyorum.Anlamadığım o alem-i cihan hükmadarları ile günümüz arasında ne benzerlik bulunduğu.Yapmayın Allahaşkına hiç değilse onları bırakın rahat uyusunlar.Mezarlarında kemiklerini sızlatmayın.Allahın rahmeti hepsinin üstüne olsun..

Elasis

New member
sedapinar' Alıntı:
,
İzledim...keşke izlemeseydim...Yüreğim sızladı..Kötü bir şaka olmasını diledim bu videnun..İnsaf edin sz neyi neyle kıyaslıyrsunuz.
Osmanlının o derin hoşgörüsü insana ve inanca saygısıdır üç kıtada cihan imparatorluğu kurduran.Padişahları Hz.Ömer'in adaletini düstur kabul etmişler hak yolunda halka hizmet için çalışmışlar.Ne mutlu bizlere ki onların torunları olma ayrıcalığına sahibiz.Ancak sahip oldukları inanılmaz güce rağmen ben kendisine dert yanan teb'a sına ''Ananıda al git'' diyen bir Osmanlı sultanı anımsamıyorum.Anlamadığım o alem-i cihan hükmadarları ile günümüz arasında ne benzerlik bulunduğu.Yapmayın Allahaşkına hiç değilse onları bırakın rahat uyusunlar.Mezarlarında kemiklerini sızlatmayın.Allahın rahmeti hepsinin üstüne olsun..
Saygıdeğer arkadaşım,

Konuyu alıp getire getire her lidere karşı ağzından sallayaları akarak ülkenin başbakanına anamız ağladı diyen bir provekatör adama getrimişsin. Eğer böyle bir şey Osmanlı padişahına yapılsaydı ne olurdu sen düşün. Günümüz şartlarıyla o zamanın bir kıyaslanmaz.
Ben bu video da osmanlı padişahlarına kötü bir söz de görmedim hayırla yadedilmişler. Neden kemikleri sızlasınlar. Burda anlatılmak istenen Osmanlı yıllardır İslam dini ile ülkelere hükmetmesini azınlıklara yapılan hakları anlatan bir videodur. Bağlanmak istenen konu da biz Ulus değil vatan toprğında yaşayan herkese eşit davranış da bulunan AKP politaksıdır. Bunun da ecrini güneydoğu da azınlık vatandaşlardan aldığı oyla kanıtlamıştır. Lütfen ön yargılı davranmıyalım biraz da iyi yönlere bakalım.

Pessi

New member
Herkerz Konuşur Herkez Osmanlıya Sahip Cıkar Önemli Olan İcraatlardır
Nerde kazanımlar Tek Yaptıkları Videoda söylenildiği gibi savaşcı ırk cı dinci Avrupanın ABD nin kuklası Olmak Yazık Size Yazık Sizin Yönettiğiniz Bir Ülkede Yaşayan Bize

HTML