Neden şifre Konur Anlayan...

richard7221

New member
YAWU KARDEŞİM NEDEN ZİP.RAR DOSYALARINA ŞİFRE KOYARLAR HİÇ ANLAMAM HEP BİRİBİRİNE KARIŞIYO ŞİFRELER ...LÜTFEN PROGRAM VE FİLM UPLOAD EDERKEN ŞİFRE KOYMAYIN (ÖZELLİKLE FİLMLERE ) :eek:ut: :eek:ut: :mad: :mad:

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
aslında şifreyi koydukdan sonra yazmasalar konuya haklısın ama

yazılıyor.:D:D Şifre demek reklam demek.

Gєηco

Altın Üye
şifre neden konulur..
adam 500 mb bir film upload ediiyor örnegin
geldi kendi forumuna koydu
ordan bitanesi de geldi
c/p yapıp başka forumlara kaydı
ee oda zip şifresini vermek zorunda bi bakıma reklam anladınmı şimdi nedenini

bbbbbb

New member
evet sanya katılıyorum özelliklede birdosyayı indiriysun indirdign sayfada kıyıda köşede yazılmış hatta çogu kez yazılmayı unutulmuş olan şifreyi bilmediginden indirdigin boşa gidio bide ettigin küfürler cabası oluo

bide madem şifre koyacan neden başkasın sölüon yada bşkalarıyla paylaşmanı engellcekbi durum yok neden şifre koyuyon haaaa maksat şifre sayesinde bişeleri duyurmaksa ben zaten o dosyayı indirdigimde rar dan çıkarıom ki amacına ulaşmıo ..................

richard7221

New member
kardeşler ben derim ki şifre li dosyaladı moderatörler banlasın yeter ya... şifre kayboluyo sonra kota boşuna doluyo indirmeyelim şifreli dosyaları

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Reklamdan Ote Kim Tarafindan Upload Edildigi Bilinmesi Acisindan

Arkadaslara Katiliyorum Ugrasip Emek Veriliyo Sonra Biri Copy Paste Yapiyo Butun Emek Gidiyo....

Ben Surekli Adultta Verdigim Videolari Baska Sitelerde Goruyodum Son Zamanlarda E-book Lara Videolara Herseye Sifre Koyuyorum

Mecburen..

rottegroupe

New member
En güzeli ben 2 aydır uğraşıyorum Template Monsterleri ayıklayıp upload ediyorum

Yaklaşık 20 gb yi geçti emeğimin karşılığını reklamda olsa isterim... Çünkü bu işi ben kendi reklamım için yapıyorum mesela nickim.... istersen bir dene adresbar da... :)

Cyfts

..::Hackhell Başhekimi::..
yani şifre sadece hackhell ailesi arasında kalıyo ;) (pass in hackhell.com olduu yerlerde tabi)
aileden dışarı sır çıkmas ! :)

leblebi

New member
dostum kariştirma sende şifrelerini madem unuttun şifrelerini :) rar pas cracker lar var onları kullan şifre kalkarsa emeklere yazık olur....
:))

HTML