Necati'den İddialı Açıklamalar

admiral

New member
Reaction score
0

Necati, Süper Final ve hafta sonu oynanacak Fenerbahçe karşılaşmasını değerlendirirken “Kupayı alma adına ne gerekiyorsa Galatasaray ruhu ile sahada savaşıp mücadelemizi vereceğiz” ifadelerini kullandı

Süper Final değerlendirmesiyle başlayalım dilersen. Galatasaray kendi sahasında maç kazanamadı ama deplasmanda çok iyi bir performans sergiledi. Beşiktaş ve Trabzon gibi önemli deplasmanlarda güzel oyunlarla rahat galibiyetler aldı neler söylemek istersin?

Artık herhalde herkesin istediği oldu. Son maça kalasını istiyordu herkes. Belki de insanlar dezavantajlı olduğumuzu düşünüyor ama ben avantajlıyız diye düşünüyorum. Orda uzun zamandır bir galibiyet hasreti ve Galatasaray'ın bir kazanma hasreti var. Belki de orada kazanıp şampiyon olduğumuz takdirde bu 11 yılın sürekli yenilme ve berabere kalma durumu unutulacak diye düşünüyorum. Bu da bizim için bir avantaj ve motivasyon diye düşünüyorum. İnşallah oradan kupayı alıp öyle geleceğiz. Hak ettiğimiz inandığımız şampiyon bitirdiğimiz sezonu tekrardan bir şampiyonluk maçıyla bunu taçlandırmak istiyoruz. İnşallah oradan mutlu bir şekilde Florya’ya geliriz.

Baktığımızda bu sezon Fenerbahçe maçlarında rakibine karşı oyun anlamında çok üstün bir Galatasaray izledik. Özellikle Kadıköy’deki karşılaşmada 2-0 geri düşmesine rağmen Galatasaray aslında bu maçta da neden favori olduğunun mesajını o gün orada verdi. Son dakikalarda da kaçıran takım olmuştu galibiyeti. Neler söyleyeceksin bu konuda?

Söylediğim gibi bizim amacımız bu maçı kazanmak başka hiçbir amacımız yok. Ya da berabere bitirebilmek. Baktığımız zamanda da dediğiniz gibi çok üstün oynuyoruz ama topu bir türlü kaleye sokamıyorduk. İnşallah bu maçta bunu çeviririz. Hem içerde hem Kadıköy’de çok iyi oyun oynadık. Ama maalesef skoru lehimize çevirememiştik Ama bu son maç bu final maçı bu şampiyonluk maçı. Bu artık son nokta diye düşünüyoruz. Artık ne gerekiyorsa kanımızın son damlasına kadar mücadele mi edeceğiz. Sakatlık uğruna toplara mı atlayacağız. Kupayı alma adına ne gerekiyorsa Galatasaray ruhu ile sahada savaşıp mücadelemizi vereceğiz.

Son olarak taraftar için ne söylemek istersin? Onlar da sabırsızlıkla bu maçı bekliyor.

Onların dualarıyla ailelerimizin sevdiklerimizin dualarıyla inşallah onarlın gücünü hissederek oradan demin söylediğim gibi şampiyonluğu alıp getirmek istiyoruz.​

Geri