ne kadar cizgi film hatırlıyabiliyoruz eskiye dair

ibrah_İN

New member
mesela tusubasa vardı benım ılk aklıma gelen bu
sonra zero vardı kocaman bir z harfi cizerdi,baska bi de beyaz kurt vardı oda cok hosuma giderdi şirinler.bunlar benim çoçukluğumun çizgi filmleri sizin aklınıza gelen çoçukluk filmleriniz varsa buraya yazın en azından maziyi güzel bir şekilde anımsatmış oluruz
teşekkürler saygılarımla

WillTurner

New member
tsubasa,benjamin,pokemon,şirinler,tom&jerry ve klasik warner bros. çizgifilmleri :D (bide power rangers vardıki çizgifilm deildi ama hepsinden fazla izlerdik :D)

..єЯDєM..

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
hee-man şirinler tsubasa mickey mouse donald duck ninja kaplumbaglar kaptan amerıka
ve gozumde canlanan ama ısımlerı aklıma gelmeyenler :D

2PaC58

Uploader Team
ben cok bakardim abimle birlikde sayim bi

Batman (ama tabiki su yeni cikan batman degil eski en iyi cizilmis olan batman cizgi filimine bakiyordum hatta gecen starda bakmisdim yine vardi Mister Freeze karsi)
Spider-Man
Saber Riders (uzay serifleri bilirsiniz belki)
Transformers
H-Man
Superman
Captain America
Hulk
Dragonball
Tom & Cherry
Ninja Kaplunbaglar
X-Men

nemesis12

New member
ben cok bakardim abimle birlikde sayim bi

inanılmaz örümcek adam ve arkadaşları
Transformers ---- voltran ------ lazeryon
He-Man -------------she-ra
Superman demir adam tor
Dragonball X-Men thunder cats
şirinler Ninja Kaplunbaglar
tazmanya canavarı ret kit
yakari vardı küçük yerli

delete_123

New member
tusubasa süperdi başka :süperman-adems family-nascar yarışları- aahh çocukluğumuz ne güzeldi sabah erkenden kalkardım çizgi film leri izlemek için :D

beecay2000

New member
heidi vardı, alice harikalar diyarında vardı... daha cok dizi film izlerdim ama tom ve jerry kaçırılmazdı.ayı yogi de vardı heralde?

35983598

New member
he-man. voltran bunlarda sadece trt1 de çıkardı zaten başk akanalda yoktu :) sonraları hayalet avcıları casper falan çıktı işte :)

cmtsysn

New member
cok var ama ilk izlediğim cizgifilm himendi. himenin bi kaplanı vardı. bide bi kı var4dı.
kılıcını kaldırırdı. bişeylerin gücü adına diye nara atardı. unuttum ne dediğini.

DÜZCELİ MEHMET

Kendini Arayan Adam
80' lerde izlerdik. Clementine, uçan kaz norton, esteban, vikingler. Çok masum, temizdiler. İyi insan olma mesajları vardı. İlkokul önlüğüm geldi aklıma.

DarkCod3r

Key&RC4 Coder
teLetubbies,winnie the pooh,Superman demir adam tor Dragonball X-Men thunder catsşirinler Ninja Kaplunbaglartazmanya canavarı ret kit BatmanSpider-Man
Transformers H-Man Superman Captain America Tom & Cherry Ninja Kaplunbaglar X-Men

hunnym

New member
kinowa,miki,doğan kaptan,sipru,karaoğlan... kimsenin hatırlayamadıkları..demekki yaşlanmışım...

HTML