Ne Explorer'da Ne de Firefox'da Hotmail Hesabıma Giremiyorum!!! Help Me!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LosTCorpsE

New member
Sakın mailin uçmuştur falan demeyin arkadaşın makinada hiç teklemeden defalarca girdim çıktım hotmail hesabıma. Sıfırdan windows kuruyorum iki seferdir(format atarak) Ve kesinlikle bu makinada hesabım açılmıyo. Windowsu ikinci kuruşumda net passport'a tekrardan kayıt da yaptım. Hatta msn 7.5'den kaynaklanmış olabilir diye onu da kurmadım. Yeterince temiz ve yeni bi windows war ama bu kodumun sorunu neden kaynaklanıyo bi çözüm önerin bana wallahi sıyıracam az kaldı
(forumda "yeni msjlar" veya "find more post" gibi bazı linklere tıkladıımda da sayfa açılmıyo)

sayfa aşağıdaki gibi kalıyo...
kalamıyooooo kodumun imageshack'i de açılmaz oldu!
Yardım Edin Oynatmak Üzereyim

LosTCorpsE

New member
hocam seni bu başlık altında görmek hakketen mutlu etti beni, meşgulsündür diye msn den sormadıydım:)
win XP kurdum ve Explorer sürümü 6.0
(hotmail hesabıma giremiyorum ama Msn açabiliyorum)
Browser'da hesabıma girmeye çalışınca sayfada hata oluşuyo ve sadece sayfanın üst kısmı geliyo(Today,Msn vs. fakat o linkler de çalışmıyo, aynı şey oluyo)

DeacoN.FRoST

New member
dostum msnde konuştuk da burayada yazayım windowsun SP siz kurmuşsun SP2 kur updatelerini yap dene muhtemelen açılacaktır .NET desteği filan olabilir. cevabını bekliyorum msnde

Leke

Altın Üye
İlk yol . Bir Explorer 6 olan cd bul . Ordan üstüne kurmayı dene .
( bütün kısa yolları kur , java , dil seçenekleri vs )

En kolay vede basit yolu format . Buda 2. seçeneğin .

Fossa1968

New member

LosTCorpsE

New member
sağol fossa sp2yi falan kurdum, ama benim çılgın makına iki gündür update işini bitiremedi bi türlü:) şu linkteki güncellerştirmeyi de denerim eyw;)

DeacoN.FRoST' Alıntı:
hala adres bekliyom bluedon :)
hocam iki gündür daha evden çıkmadım:) yarın bi öğreniyim şube isimlerini bildircem sana:)

Fossa1968

New member
istersen windows security centerdan updateleri yükleme işini kapat. kasmasın pc boşuna.

DJ MaDBoY

New member
Dostum Bi Screenshot Alıp Koysana Aklımdan Geçen Bişi Var Ona Göre Bişi Dicem Sana ;)

Fossa1968

New member
DJ MaDBoY' Alıntı:
Dostum Bi Screenshot Alıp Koysana Aklımdan Geçen Bişi Var Ona Göre Bişi Dicem Sana ;)

aslında haklısın kardeş, arkadaşlar sorunlarını screenshot ile açıklarlarsa daha kolay bi çözüm yolu üretilebilir...

LosTCorpsE

New member
Beyler ben sizin dediğinizi daha ilk mesajımda yapmaya çalışmıştım ama malesef çabam aşağıdaki satırlarla son bulmuştu:)
BLUEDON' Alıntı:
sayfa aşağıdaki gibi kalıyo...
kalamıyooooo kodumun imageshack'i de açılmaz oldu!
Gerçekten beyler çok zor günler yaşamıştım (hala da yaşıyorum ama daha az takıyorum alıştım biraz :( )
Yine de siz söleyin aklınıza geleni belki benim baktığım bişeydir. bi de nerenin görüntüsünü istiyosunuz onu da sölerseniz bi şekilde upload etmeyi deniyim tekrar.

Bu arada Cenk hocam inan hiç vaktim olmadı dersten çıktığım gibi eve gittim iftarı yine geç yaptım. Ders manyağı yapıyolar bizi bu aralar :) İlk boş vaktimde öğrenip sana iletcem;)

LosTCorpsE

New member
tsubasa' Alıntı:
yok kardes ben bizzat geldim gördüm bilgisayarini senin ki boku yemis valla baska bi say demicem saga sola bok atma yemissin en temizinden wirüsü bunun lami cimi yok ... ben den bukadar

Türk Mekatronik
Lem tosbağaa!
Virüsmüş! maybaş seniiii, daha harddisk kasada ters mi durcak düzmü durcak diye bana soran adam gelmiş bana maval okuyo! Ben format atarken virüs kasanın içine saklandı demi, sonra xp kurunca geldi, geri yerleşti..... :cool:
Bayramdan sonra makinayı hayırlısıyla bi hal yoluna sokuyum öttürcem hepinizi :cool:

Şuna bak bi de gelmiş buraya türk mek. yazmış. Wersem eline bi entegre napcaz bunu ağzımıza mı alcaz dersin demiii :mad:

tsubasa

New member
BLUEDON' Alıntı:
Lem tosbağaa!
Virüsmüş! maybaş seniiii, daha harddisk kasada ters mi durcak düzmü durcak diye bana soran adam gelmiş bana maval okuyo! Ben format atarken virüs kasanın içine saklandı demi, sonra xp kurunca geldi, geri yerleşti..... :cool:
Bayramdan sonra makinayı hayırlısıyla bi hal yoluna sokuyum öttürcem hepinizi :cool:

Şuna bak bi de gelmiş buraya türk mek. yazmış. Wersem eline bi entegre napcaz bunu ağzımıza mı alcaz dersin demiii :mad:

bak kardesim ne var da bana bok atiyon seni var yaaaa senin pencerene bok sürerim gecenin bi vakti sabah kalkinca ne oldugunu anlamassin boynuz kulaga geçti artik....
tamam mi ..........leeeenn

TÜRK MEKATRON0K

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML