Ne denır kı bılmıorum Skandal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delifunk

New member
Kanal 7 de yada STV de Amerıkan askerlerının yaptıgı ıskencelerı, cesetlerle
cektırdıkleri pozları ne yazık kı ızlemeye alıstık artık. Ama onları ızlerken Bunları bizim Askerımizin de yapmıs olması ıhtımalını hıc aklıma getırmemıstım.

Ermenı soykırımı vıdeolarını koyup ATA'mıza kufur eden gavurlara ve system of a down grubuna, türk aksanıyla ıngılızce kufurun nasıl oldugunu öğretmek maksadıyla youtubede search yapıodum. Karsıma bu video da cıktı. Bende bı kac tane de PKK lı pıce saydırıyım dıe hem heveslendım hemde merakımdan actım vıdeoyu sonuna kadar izledim. Acıkcası kanım dondu.

Kan uykusunu ızlerken, hanı bı yaralı terorıst bulunuyodu ızleyen hatırlar, ne kadar da gururlandırmıstı benı... Iste Bu vıdeoda bı o kadar utandırdı benı.

Galıba bıseylerı bızde tam goremıoruz yada yanlı goruoruz. Yada ben yanlıs dusunuyorum bu vıdeodan sonra bılmıyorum.

Bu vıdeoyu sonuna kadar ızledıkten sonra ee ne var bunda ben olsam daha kotusunu yapardım dıyen arkadaslar da cıkabılır hatta cogunluk olacaktır, onları yadırgamıorum. Sadece benım ınsanlıgım tasımadı bu goruntulerı, ondan... Yeryuzunde kı hıc bır dın bu goruntulerı tasvıp etmez ama bunu bılıorum.. Hiç bir adil kanunda affetmez...

Asker psıkolojısıdır olabilir diyenlerde cıkacaktır. Amerıkalılar da askerdır onlarında psıkolojısı olabılır yada yok olabılır o zaman. Bır askerı zaten asker yapan psıkolojısının saglamlıgı olmalıdır bence.

Belki Şehit analarımızın acısını dındırır evet belkıde tek yararı budur bu vıdeonun. Ama resımde yerde yatanlarla ustune basanların kıyafetlerını degıstırsen kımse anlıyamaz şehitle terorıst arasında kı farkı. Benı acıtan nokta da budur zaten kımse yanlıs anlamasın.

http://www.youtube.com/watch?v=5HZMsVA-mV0

NOT:Bir resımde fotoshop olabılır ama tam emın degılım

pori

New member
YAW BİŞEY YOK BU GÖRÜNTÜLERDE....BENDE TÜRK ASKERİNİN Bİ REHİNEYE YAPTIĞI İNANILMAZ İŞKENCE GÖRÜNTÜLERİ SANDIM....ÖÖLE Bİ ANLATMIŞSIN Kİ....

BU GÖRÜNTÜLER SADECE GÜNCEL OLAYLARDAN ALINMIŞ RESİMLER...HERKES GÖREVİNİ YAPIYO...ORTAMI GERMEYE GERENK YOq..
bu klip provokasyon mu kokuyo ne:)

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
bu resmi hatırlatırım

bu resim

bugüne kadar ki insani tüm duygularımızın terör tarafından öldürüldüğü andır

suçsuz günahsız bir bebeğin,bi kaç tane bölücü .... tarafından katledildiği andır.

bu resimden sonra o verdiğin videoda bunun milyonda birini görmüyorum

bilemiycem belki göremiyorum!

delifunk

New member
Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ' Alıntı:
BU GÖRÜNTÜLER SADECE GÜNCEL OLAYLARDAN ALINMIŞ RESİMLER...HERKES GÖREVİNİ YAPIYO...ORTAMI GERMEYE GERENK YOq..
bu klip provokasyon mu kokuyo ne:)

Walla elınde kesık kafalarla dolasan bı askerı gormedım sımdıye kadar bılemıorum sana gore guncelse bu konu guncele actım zaten konuyu sorun yok demektır.:)

Klıp provokasyon kokuyo haklısın o konuda... Aklı basında olan ızlesın artı 18 fln
Su seye de bı acıklık getırıyım sadece resım war vıdeoda
Dedıgın gıbı ıskence falan olsaydı korku bolumune acardım.
Iskenceye gelınce zaten biliosun o kavram pekte uzak degıl bıze.

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ' Alıntı:
bu resmi hatırlatırım

bu resim

bugüne kadar ki insani tüm duygularımızın terör tarafından öldürüldüğü andır

suçsuz günahsız bir bebeğin,bi kaç tane bölücü .... tarafından katledildiği andır.

bu resimden sonra o verdiğin videoda bunun milyonda birini görmüyorum

bilemiycem belki göremiyorum!
Bende sana su dızeyi hatırlatıyım

Mehmetçiciği saygı anıtı önünde bizde seni saygı ile selamlıyoruz
Ey kahraman asker senin merhametini tüm gönülden alkışlıyoruz
Senin gibi bir neslin evladı olduğumuz için Allah için övünüyoruz
Yaralı düşmanı kucaklayıp düşmana teslim eden asker Çanakkale’de
Destanlara destan olan yurt Çanakkale’de

Bilmem yitirmeye basladıgımız degerleri gorebılıyo musun? Sende haklısın ne yazık kı goremıyoruz

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
delifunk' Alıntı:
Walla elınde kesık kafalarla dolasan bı askerı gormedım sımdıye kadar bılemıorum sana gore guncelse bu konu guncele actım zaten konuyu sorun yok demektır.:)

Klıp provokasyon kokuyo haklısın o konuda... Aklı basında olan ızlesın artı 18 fln
Su seye de bı acıklık getırıyım sadece resım war vıdeoda
Dedıgın gıbı ıskence falan olsaydı korku bolumune acardım.
Iskenceye gelınce zaten biliosun o kavram pekte uzak degıl bıze.

Bende sana su dızeyi hatırlatıyım

Mehmetçiciği saygı anıtı önünde bizde seni saygı ile selamlıyoruz
Ey kahraman asker senin merhametini tüm gönülden alkışlıyoruz
Senin gibi bir neslin evladı olduğumuz için Allah için övünüyoruz
Yaralı düşmanı kucaklayıp düşmana teslim eden asker Çanakkale’de
Destanlara destan olan yurt Çanakkale’de

Bilmem yitirmeye basladıgımız degerleri gorebılıyo musun? Sende haklısın ne yazık kı goremıyoruz

başka bi soru
zamanında Türk medyasının neredeyse tamamında yer alan katledilmiş bebek resmini göz ardı edipte youtubeda "darkkurd" denilen ne idüğü belirsizin(büyük ihtimalle bölücünün teki) çektiği videoya mı inanalım?

dediğim gibi göremiyorum ben hala
it ölümü diye bir tabir vardır gebertilmeyi sonuna kadar hakeden teröristlere ne yapılsa yeridir.

imparator6

New member
Resmen bölücülük kokan bir video açmışsın sen sanıyomusun her şehidimizin önünde onlar saygıyla eyiliyolar bence böyle bi fırsat ellerinde olsa yani bizden güçlü olsalar şehitlerle olmadık fotağraf çeker onlar çünkü onlar insanlıkdan nasip almamışalardır onlar dağlarda yaşayıp dağlarda ölmeye mahkumdur çünkü bunu hakediyolar.... (ayrıca youtube de yorumlarda hep türklere ingilizce ve türkce küfür edilmiş mod arkadaştan bu konunun kapatılmasını isityorum)

ŤêΧâŠ

Altın Üye
ben skandallık tek bişi görüyorum
o da başlık ''Turkish Crimes Against the Kurdish People''
ülkemiz kürt cumhurbaşkanı gördü daha ne istiyolar ki..hala bizi eziyolar diyosalar....

düşhekimi

Banned
Delifunk resimler çok hoşuma gitti. Sen yine küfür öğrenmek için bu tür resimler bulursan bana gönder. Bir hainin haine yaraşır biçimde gebermesi gerekir zaten de burdakiler sanırım geberdikten sonra çekilmiş resimler.

Eğer Amerikalı askerlerin, israilli askerlerin yaptıklarıyla bunları bir görebiliyosan sana Allah akıl fikir versin demekten başka bişey yapamam. Bir tarafta vatanını hainden savunan şanlı Türk askeri, diğer tarafta mazlum bir halkın canına, namusuna, vatanına göz dikmiş amerikan köpeği. Sen bu ikisi arasındaki farkı ayırmaktan acizsen daha çoook skandal görüntüler! izlersin..

iSpiK

Kadim Dost
provakasyon

walla nerde yapılır bılemem ama bızım oldugumuz yerde boyle seyLer yapılamaz.. bizim sitede yok... kilitli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML