ne bu yaaa..

MadNefret

New member
arkadaşlar system32 de dumprep 0 -k diye bir exe dosyası var silemiyom siliyom bidaha geliyor.Silmek istememin nedeni ise bilgisayara arada sırada yeniden başlatıyor ben bu exe dosyasını nasıl silerimmm ....

MadNefret

New member
askerasker85' Alıntı:
ms dos tan silmeyi dene .....
yok arkadaşım dostada siliyom yine geliyor ...bir çare

:..asker..:

New member
kardeş ya bu karşına bi menü çıkıyor orda saniyeler yavaş yavaş gidiyor bu saniye sonra kapanacak diyor o mu?=

MadNefret

New member
yok ya direk bilgisayar birden kapanıyor...msconfig ten bakıyorum sonra bu çalışır halde siliyorum gitmiyor ...

FirstSoldier

New member
En son kurdugun programlardan biri yapmıs olabilir.
yada trojan yemis olabilirsin.
yukarda arkadasın dediği saniyeler sayarak kapanması meselesi de
microsoft un alexa giridisini kayıt defterinden silinmeli ve sp kurmalısın

X

O şimdi Asker
ctrl alt delete dedikten sonra işlemler menüsünden programı bul ve görevi sonlandır sonra dosyayı sil..

edit: pc her açılışında geliyorsa başlat çalıştıra

msconfig

yaz başlangıç sekmesinden dosayı bul ve kaldır..

DJ MaDBoY

New member
Bunlara "MSCONFIG" çözüm getirmez ben de karşılaştım bu durumla...
Çözüm: Başlat/Çalıştır : regedit
Sonra CTRL+F ve aradığın bu programın adını yaz tam uzantısı ile birlikte (*.exe) ve bulunca sil burdan muhakkak silinir silinmez ise;
Norton Commander (NC) bilgisayarını bu program ile başlat ve system32 dizininden sil olmaz diye bir şey yok ;)

mendo68

New member
olmadı bide 2.ci bi işletim sistemi kur.örneğin 98.daha sonra 98'ten sil o dosyayı gider.bende de bi ara buna benzer bi durum olmuştu.her 2-3 dakikada bir web sayfalarına giriodu.bende acaba trojan mı yedim dedim kendime ama meğer se windows'un içinde svchost.exe yapıomuş.system32'nin içindeki diil.windows klasörünün içindeki.bende bunu ancak 98 üzerinden sildim.

DJ MaDBoY

New member
Aslında İkinci İşletim Sistemi Kurarken FORMAT Atıcak Format Atınca Zaten Biçimlendirme OLuyo Diskte Bişi Kalmıcak Ki İçerisinde :D

jalemmm

New member
MadNefret' Alıntı:
arkadaşlar system32 de dumprep 0 -k diye bir exe dosyası var silemiyom siliyom bidaha geliyor.Silmek istememin nedeni ise bilgisayara arada sırada yeniden başlatıyor ben bu exe dosyasını nasıl silerimmm ....
AYNI SORUN BENDEDE VAR MSCONFİG DEN SİLDİM OLMADI REGEDİT DEN SİLDİM BİR ARA GİTTİ YİNE GELDİ SYS GERİ YÜKLEDİM FAYDA YOK NETCEZ Bİ ÇARE :help :help :help

Silverday

Altın Üye

H!deous

New member
Format Atarak Çözülüyo Diye biliyorum ben Bendede Oldu bu Sorun Çok Araştırdım Herkez Formatla geçer diyince Format Attım :goz:

HTML