Nba bölümü neden yok ???

»» dαкi ««

PsychostyLa
selam arkadaşlar . forumumuz ii güzel de bir nba bölümü yok. mesela diğer forumlarda da nba bölümü war . bence forumumuz için gerekli bir başlık olur . çünkü nba ile ilgilenen bir sürü ark. war . spor genel bölümünde nba konuları ziyan oluyor . olmadı spor genel bölümünün içinden nba diye bir BAŞLIK açılırsa iyi olur . mod. ark. ilgilsini beklioruz ...

EDİT : Nba olarak değil de basketbol bölümü olarak açılırsa daha iyi olur . O zaman Nba bölümünü de basketbol bölümü içinde yapabiliriz ;)

XShoOt

Banned
Spor ßoLumu GeneL oLarak hepSini ta$ıyO zaten.hAyır Sımdı ßasketßoL ßoLumu acıLır$a yarın tenis isterLer formuLa 1 isterLer ;) -1967 du$unuyOrum

dingiltere

New member
arkadşlara katılıorum bir basketbolcu olarak.ben yazdım defalarca ama bi yanıt gelmedi.iyi olur herkes bildiiini yazar bilmediiiini öğrenir.teşekkürler...

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
basketbol bölümü acılmalı bencede ama ne kadar rağbet görür o şüpheli :)

react

Admin
Süper Moderatör
Basketbol bölümü açılmalı bence de

gerilla_21

Banned
açılması iyi olur açılırsa en başta ben mod adayı olurum :)

1.85 boya sahip ve rahat smaç basan birisi olarak hakettiğimi düşünüyorum(tabi iş sadece smaç değil başkarıda var)

sedat_1

New member
basket bolumu acılsın. bence cok ilgi gorur ama o bolumle ilgilenirsek we bir sürü basket sewen arkadas war acılırsa site için güzel olur...

dingiltere

New member
gerilla_21' Alıntı:
açılması iyi olur açılırsa en başta ben mod adayı olurum :)

1.85 boya sahip ve rahat smaç basan birisi olarak hakettiğimi düşünüyorum(tabi iş sadece smaç değil başkarıda var)
aa ayıp arkadaşım benim boyum 2,03:D şaka tabi:D

kbryant16

New member
Evet açılsa iyi olur.Anket yapmaya gerek yor herhalde isteyenler ve istemeyenler diye :)

ChaMuR

Altın Üye
sonra eskrimdi,su topuydu,uzun atlamaydı,uzak doğu sporlarıydı ws...ws diye gider die düşünüyorum...
bence spor genel yeterli bu konular için...

»» dαкi ««

PsychostyLa
cewapp !!

|ChaMuR|' Alıntı:
sonra eskrimdi,su topuydu,uzun atlamaydı,uzak doğu sporlarıydı ws...ws diye gider die düşünüyorum...
bence spor genel yeterli bu konular için...
ya dostum bu sitede bu saydığın sporlarla ilgilenen 50 kişi bile çıkmaz belki de :p

o yüzden bu spor dallarıyla ilgili bi konu açılmassı teklifi olacağını da düşünmüyorum .

basketbol neredeyse futbol kadar ilgi görüyor. ama senin saydıkalrın sporlarla adam gibi uğraşan ilgilenen pek de fazla sayılmaz .

bu kadar + oy arasında sadece 2 tane - oy çıktı . eğer olurda kararını deiştirirsen sewinirim .

bi de eğer o bölüm açılırsa ben asistan mod. olabilirmiyim :D şimdi jayjay chamur majesties onla uğraşmasın ben uğraşırım walla :D :D

gerilla_21

Banned
marthel' Alıntı:
o zmn bende bir jokey olarak at yarışı bölümünün açılmasını istiorummmm
ankara da hipodroma çok gittim ama seni hiç orda görmedim :D
bi ara pm falan at kendini göster belki orda görüşürüz
benim en çok sevdiğim at ise denges216
jokey ise gerilla_21

bu arada gerçekten basketbol genel olarak açılması en azından daha iyi olur sizlerde haklısınız alt bölümler ile uğraşılırsa daha fazla sorun çıkabilir

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
gerilla_21' Alıntı:
jokey ise gerilla_21

bu arada gerçekten basketbol genel olarak açılması en azından daha iyi olur sizlerde haklısınız alt bölümler ile uğraşılırsa daha fazla sorun çıkabilir

ben demedimmi denges216 ya laf atan karşısında beni bulur die :p gerçi sen biraz bana xl kaçıon ama olsun yıkarım nan bu gezegeni :)

beşiktaş baskerte baya ii gidio açalım açalım :p ii olur :)

SüVaRi

New member
gerilla_21' Alıntı:
jokey ise gerilla_21

kardeş yazdıklarını anlamadım denges216 die bi atta hiç duymadım ama eğer gerçekten jokeysen haberleşelim

HTML